Ukraine

На Полтавщині запровадядь Програма з аграрного і сільськогосподарського розвитку

На Полтавщині запровадядь Програма з аграрного і сільськогосподарського розвитку

На Полтавщині розпочала роботу п’ятирічна Програма з аграрного і сільськогосподарського розвитку (АГРО). Вона фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Мета Програми АГРО – прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Програма включає три складові:

  1. Покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості шляхом реалізації таких завдань: сприяння використанню високоякісної сировини/матеріалів та передових технологій виробництва; покращення інфраструктури післяврожайної обробки, зберігання та переробки; розширення доступу до ринків збуту.
  2. Вдосконалення функцій підтримки шляхом: покращення доступу до ефективної та доступної інтеграції; покращення доступу до джерел фінансування; вдосконалення послуг у секторі.
  3. Вдосконалення нормативно-правової бази в аграрному секторі внаслідок підвищення сприятливості національного та місцевого бізнес-середовища.

Більше інформації про Програму АГРО можна знайти на сторінці у фейсбуці: https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Програма АГРО запрошує до співпраці представників органів державної та місцевої влади, громадського сектору, товаровиробників та об’єднань у Полтавській області, які прагнуть розвивати та покращувати ринкову інфраструктуру задля нарощування доданої вартості сільськогосподарської продукції, створення робочих місць, зокрема несільськогосподарського напрямку, підвищення доходів та покращення якості життя у громадах.

На даному етапі Програма АГРО шукає партнерів у сфері виробництва плодоовочевої та ягідної, молочної та м’ясної продукції, аквакультури, кондитерських виробів і окремих продуктів харчування.

Реєстрація доступна за посиланнями:

Термін подання заявок – до 15 серпня 2020 року.

Football news:

Ronald Koeman: It's normal for Messi to be sad about a friend leaving. Leo is a model for everyone in training
Brighton are the kings of bad luck. Set a Premier League record on bars (5 times per match!), lost to Manchester United due to a penalty after the final whistle
Solskjaer on 3-2 with Brighton: Manchester United deserved one point, no more. Good thing there is no Mourinho to measure the goal
Brighton coach on 2:3 with Manchester United: Sometimes life is unfair. We dominated
The referee blew the final whistle, but after VAR awarded a penalty in favor of Manchester United. Bruno scored in the 99th minute after Brighton's goal in the 95th
Koeman on Suarez's departure: I'm not the villain in this movie. This is the club's decision
Maguire scored the 2nd goal for Manchester United in the Premier League and the first since February