Ukraine

На Тернопільщині інспектори ВООЗ оцінили підготовленість медзакладів до боротьби з COVID-19 (Відео)

Лікар
Лікар 5 канал

Насамперед оцінювали опорні лікарні, які приймають хворих

Україна у лідерах поширення коронавірусу у Європі. Поруч – ті країни, які вже посилюють карантинні обмеження. Зокрема, це Франція, Італія, Велика Британія, Іспанія та Польща. Чи готова Україна до подальшого загострення ситуації перевіряли представники Всесвітньої організації з охорони здоров'я.

У Тернополі інспектори ВООЗ контролювали кількість ліжок, наявність медикаментів та кисню. Насамперед оцінювали опорні лікарні, які приймають хворих на COVID-19 та наскільки вони забезпечені усім необхідним.

В результаті моніторингу, ті заклади, які потребують допомоги найбільше, зможуть отримати від місії ВООЗ. Особливу увагу інспектори звертали на забезпечення медзакладів киснем та захисним одягом для персоналу. Всього відвідали 10 лікарень.

"Ми наразі будемо завозити в Україну медичну апаратуру, таку як монітори пацієнтів, апарати ШВЛ, пульсоксиметри, концентратори кисню. Тому в принципі на цю медичну апаратуру, якщо ми бачимо, що десь є потреби великі і вони не закриваються за допомогою програм МОЗ, за допомогою фінансування НСЗУ, за допомогою місцевих бюджетів, то звичайно, ми будемо намагатись надати таку допомогу", – говорить Юрій Жигарєв, експерт з клінічного менеджменту бюро ВООЗ в Україні.

"Відвідали уже ряд закладів – стаціонарних, амбулаторних, вони вивчили структуру, скільки ліжок, на скільки відсотків вони забезпечені киснем, відвідали лабораторний центр, їх цікавило також скільки часу займає ПЛР-обстеження", – каже Ольга Ярмоленко, начальниця управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА.

На Тернопільщині під початку пандемії захворіло більше 20 тисяч осіб. За останню добу додалося майже три сотні випадків.

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici