logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

На Василя в облдержадміністрації колядували діти зі Словаччини (ФОТО)

Діти з міста Вранов-над-Топльоу вже традиційно прибули у наш край за сприяння Почесного Консула України в Словаччині Станіслава Обіцького.
Зустріли делегацію в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, Генеральний Консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта, Почесний Консул СР в смт. Великий Березний Олег Адамчук.
Біля різдвяно-новорічного дерева в атріумі обласної держадміністрації юні словацькі колядники розгорнули масштабне святкове дійство з піснеспівами і танцями, вінчуваннями і побажаннями. Виконали і українську колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю» та побажали усім присутнім щасливого нового року.

{g}

– Ваша коляда тут, а атріумі Закарпатської облдержадміністрації – це вже багаторічна добра традиція, – сказав Олексій Гетманенко, звертаючись до бетлегемщиків. – Чимало з вас приїздять до нас не вперше, тож стіни нашої установи і наше місто вам уже добре знайомі. Спасибі, що завітали до нас і цього року! Всіх вас обіймаю і бажаю добра, успіхів і здоров’я у році, що прийшов.
Після завершення виступу колядників учасники дійства отримали пам’ятні подарунки від облдержадміністрації та зробили спільне фото на згадку.

Прес-служба ОДА
Themes
ICO