Ukraine

На Волині обвалилася стіна в будівлі психоневрологічного інтернату

Обвал стіни в психоневрологічному інтернаті Волинські новини

На щастя, пацієнтів евакуювали й ніхто не постраждав

У Волинській області в будівлі Горохівського психоневрологічного інтернату обвалилася стіна. Про це повідомляють "Волинські новини".

Зазначається, що інцидент трапився в ніч на середу, 25 листопада. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.

Представниця виконавчого апарату Волинської обласної ради Мирослава Якимчук повідомила, в приміщенні будівельники виконували роботи з укріплення однієї стіни, проте вночі обвалилась інша. Сам обвал трапився в частині будівлі, де розташовані санвузли.

Як розповіла директорка закладу Юлія Ковальчук у коментарі "5-му", тріск у стіні почув персонал закладу, після чого всіх підопічних евакуювали. Через пів години частина будівлі упала. "Ми щороку звітували про неї, ми щороку просили кошти. Щороку ми чули ці сторонні звуки і ми показували маячки, де бачили, що стіна руйнується. І я не можу сказати, що будівельники в чомусь винні. Вони почали роботи в тому кінці, а обвал стався в іншому", – сказала директорка інтернату.

За словами начальника управління капітального будівництва Волинської ОДА Івана Корчука, стіна була частиною неякісної прибудови. "Це прибудова була у свій час зроблена і вона була неякісно зроблена… Де приєднання – немає ніяких штирів, нічого. Просто побудували. Крім того, там роками протікала каналізація", – сказав чиновник.

Нагадаємо, нещодавно в Румунії сталася пожежа в лікарні, де лікувалися хворі на коронавірус, внаслідок чого загинули щонайменше 10 людей, і ще кілька отримали травми. Жертви трагедії перебували на штучній вентиляції легень.

Football news:

A Bundesliga club cannot be bought. But Volkswagen was able to
Midfielder Bayer Amiri was called a fucking Afghan. After the match, the Union player apologized
Ozil and Arsenal have agreed to terminate their contract. He will complete the move to Fenerbahce at the weekend
Klopp on Bruno: Outstanding player, leader. Good transfer for Manchester United, unfortunately
Paul Ince: Manchester United can beat Liverpool. Two years ago, I would not have said that
Brunu on the Manchester United penalty talk: I don't care. Our attacking players are fast, it is normal that sometimes they earn a penalty
Matip returned to Liverpool's general group ahead of the game against Manchester United. A decision on his participation has not yet been made