Ukraine

На Закарпатті планують збудувати перинатальний центр вартістю 300 млн гривень - Офіс Президента

КИЇВ. 25 вересня. УНН. На Закарпатті планують збудувати перинатальний центр за 300 млн гривень. Так, Верховна Рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2020 рік. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"Закарпаття – це прекрасна частина Української держави, і дуже важливо підтримувати та розвивати цей регіон", - заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.

"Для нас політично та геополітично дуже важливо було вкладати гроші, й уже наступного року ми завершуємо будівництво в Берегові комплексної великої лікарні. Угорці – наші сусіди, і треба знаходити порозуміння, треба завжди знаходити діалог. Але для нас важливо, що ми будуємо лікарні там. Ми вкладаємо гроші в Україну", – розповів Зеленський.

Крім того, як повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, Верховна Рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2020 рік, які передбачатимуть виділення 300 млн грн на будівництво перинатального центру у регіоні.

Також Президент наголосив, що Закарпаття – це важлива частина України, а не просто місце на межі з розвиненою Європою.

"Закарпаття – це прекрасна частина нашої унітарної держави. Дійсно, не було інфраструктури, не було лікарень. Знаю, що не вистачає близько 30 садочків", – сказав він і запевнив, що за кілька років ці питання будуть вирішені.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський сказав, що є три варіанти місця для побудови аеропорту на Закарпатті, його побудують за два-три роки.

Football news:

Barcelona - the first team to score for two 17-year-old players in a Champions League match
Atalanta's development has reached a crucial point: the club will soon turn into either Napoli or Roma. Miranchuk - a symbol of change
Sharonov joined the coaching staff of Cyprus Paphos
Yuran headed Khabarovsk SKA
Brugge forward Dennis on goal for Zenit: I said that I only score grandees, but it was a joke
PSG defender Kimpembe Pro 1:2 with Manchester United: We can only blame ourselves
Lopetegui Pro 0:0 with Chelsea: Sevilla showed a good team game