Ukraine

На Закарпатті посилюють карантин через антирекорди хворих на COVID-19

Фото з відкритих джерел

В області заборонили роботу дитячих садків, спортивних залів, ресторанів та ввели низку інших обмежень

У Закарпатській області ухвалили рішення посилити карантинні обмеження у зв'язку з антирекордами хворих на коронавірус, які зафіксували в регіоні протягом останніх днів. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА.  

Як зазначається, за останні сім днів кількість нових випадків СОVID-19 становить 32.07 на 100 тисяч населення. Тоді як для послаблення карантину повинно бути не більше 12 хворих на 100 тисяч. 

У зв'язку було прийнято рішення ввести такі заборони:

  • проведення масових культурно-розважальних заходів, у яких заплановано участь більше 20 осіб.
    Виняток: заходи, які необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів;
  • організація та проведення урочистих заходів, пов’язаних із весіллям за участі більше 10 осіб;
  • проведення поминок та ритуальних заходів із поховань померлих за участі більше ніж 10 осіб у приміщеннях та 20 осіб на відкритому повітрі;
  • робота спортивних залів, фітнес-центрів, тренажерних залів та проведення спортивних заходів на стадіонах із кількістю учасників більше 20 осіб;
  • робота закладів дошкільної освіти;
  • робота басейнів, спа-зон та розважальних закладів;
  • робота ресторанів, кафе інших закладів харчування у закритих приміщеннях;
  • міжобласні регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

Крім цього було наказано відновити роботу контрольно-пропускного пункту на Абранському перевалі (автодорога М-06 Київ-Чоп) із проведенням температурного скринінгу тих, хто в’їжджає на територію області.

Водночас в області дозвляється діяльність готелів, пасажирське перевезення автомобільним та залізничним транспортом, а також відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб.

Нагадаємо, цього тижня через зростання кількості хворих карантин посилили ще у декількох областях України. Зокрема, у Болградському районі Одеської області заборонили пасажирські перевезення та закрили на карантин ТРЦ і заклади харчування. Тоді як у Івано-Франківській області знову припинили роботу спортзалів та закладів культури. 

За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, якщо така негативна динаміка і надалі буде зберігатися, то жорсткий карантин у деяких регіонах можуть запровадити вже з 22 червня.

Football news:

Ralf Hasenhuttl: the Boys fully deserved a draw with Manchester United
Real need to score 2 points in 2 matches for the championship
Solskjaer on Southampton's 96th-minute goal: Manchester United won a lot of games like this. This is football
Inter came in second place in Serie A. Juventus has 8 points more, with 6 more rounds to play
Maguire on the draw with Southampton: We controlled the game and did enough to win
Maradona could become the face of the world Cup-94 for 100 million dollars. Diego refused – the contract required him to take American citizenship
Benzema scored his 19th La Liga goal. Messi Has 22