Ukraine

Нафтогаз планує розгорнути видобуток енергоресурсів у акваторії Чорного моря

КИЇВ. 18 червня. УНН. В рамках наміру щодо збільшення видобутку Нафтогаз має намір вийти у Чорне море. Про це заявив виконавчий директор з трансформації Нафтогазу Отто Ватерландер під час дискусії у четвер, передає кореспондент УНН.

"99% усіх ресурсів під ліцензіями, якими ми володіємо, зараз діють, працюють і видобувають. Це виробництво має природню тенденцію зменшуватись щороку на 5-6-7%. Тож усі наші види діяльності зконцентровані для того, щоб не дозволити спаду, або для того, щоб це був стандартний спад, або щоб його обернути і зробити стабільнішим. Або, можливо, досягти незначного зростання", - сказав Ватерландер.

З його слів, за кілька років, можливо, компанії це вдасться, в інші роки, можливо, ні, і буде спад на кілька сотень кубометрів.

"У середній та довгостроковій перспективі ми хочемо наростити наш видобуток, а отже - розробити нові ресурси. У нас є амбіція перейти у Чорне море, ми впевнені, що там є величезні ресурси, як румуни наприклад встигли віднайти, але до того як Крим був анексований Росією, там були певні родовища ближче до Криму. Ми хочемо їх розробити, інвестувати туди і відповідно - досягти нових партнерств", - зазначив виконавчий директор.

Щодо он-шору, він заявив, що Нафтогаз досить глибоко доходить у свердлінні - до 5-6 км, що майже у два рази більше, ніж робили раніше, для того, щоб досягти до глибших порід, де, вірять у компанії, збирається газ.

"Це одна зі сфер нових наших видів діяльності. Інший вид діяльності, який ми будемо робити – це, як ми називаємо, дуже густий газ – резервуари, де ми вже відкрили – Святогорськ, одне з наших родовищ. Ми віримо, що у Святогорську ми зможемо забезпечити життєздатність скіфського регіону. Це, відповідно, дозволятиме нам задіяти інвесторів", - додав він.

Нагадаємо, у квітні Нафтогаз залучив міжнародну компанію для видобутку газу на виснажених родовищах.

Football news:

Portugal national team about Ronaldo: KR2020. No one scores as much this year as our captain
Soljanke scored for Bournemouth in the Premier League for the first time in 39 matches. In total, the forward has 60 League games and 2 goals
Toby Alderweireld: People don't see how hard Tottenham work
Arteta is about 1:2 Tottenham Hotspur: a Huge impact. I am disappointed and dissatisfied
Vardy scored his 23rd goal in the Premier League and leads the list of scorers. He has 4 goals in 3 matches
Mourinho on the victory over Arsenal: We are happy. Even in the last minutes, everything was under control
Zinedine Zidane: People always talk about Real Madrid, because This is the most important club in history