Ukraine

Найбільшу нафтову компанію світу викрили у брехні

spanВ епоху боротьби з глобальним потеплінням це може помітно вплинути на її котирування на біржах/span - Найбільшу нафтову компанію світу викрили у брехні

В епоху боротьби з глобальним потеплінням це може помітно вплинути на її котирування на біржах

Фото з відкритих джерел

Найбільшу нафтову компанію світу Saudi Aramco викрили у брехні. Як пише Bloomberg, компанія не розкриває інвесторам повну інформацію про викиди в атмосферу зі своїх нафтопереробних і хімічних виробництв.

До виходу на IPO у 2019 році Saudi Aramco обіцяла потенційним інвесторам, що вони набувають частку у компанії, яка виробляє менше викидів вуглекислого газу в атмосферу, ніж інші виробники.

Однак, як з'ясувало агентство, Saudi Aramco розкриває неповну інформацію про викиди і не включає у свій звіт багато нафтопереробних і хімічні виробництва, які виробляють у сукупності близько 55 мільйонів метричних тонн вуглекислого газу. Це відповідає річному обсягу викидів такої країни, як Португалія. Якби компанія звітувала про викиди з усіх виробничих потужностей, то їх обсяг подвоївся, уклало агентство.

Нові дані спростовують твердження з дослідження, опублікованого у журналі Science у 2018 році, про те, що видобуток нафти у Саудівській Аравії поступається по екологічності тільки видобутку сировини у Данії.

«У нафти немає особливого сенсу, поки ви її не очистите і не переробите у бензин, авіаційне або дизельне паливо. А такі виробництва пов'язані з великими обсягами викидів вуглекислого газу», – пише Bloomberg.

Однак інформація про таких виробництвах фактично виключена зі звітності Saudi Aramco, оскільки вона враховує тільки викиди з підприємств, що знаходяться у повному володінні компанії або розташованих на території країни.

Хоча у цілому виробництво нафти Saudi Aramco залишається більш екологічним, ніж в інших виробників, воно не так нешкідливо, як стверджує сама компанія, резюмує агентство.

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7