logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Найкращий туалет столиці: у Києві провели незвичний конкурс

Журналісти побували у найкращих і найгірших громадських вбиральнях міста.

У столиці провели конкурс на громадську вбиральню-взірець. Звання найкращих дали одразу кільком установам із клозетами, серед них театр, парк, ресторан, і навіть міська державна адміністрація, йдеться в сюжеті .

"Дитина каже мамі: мама, тут як в церкві!" - цей туалет у національному театрі оперети називають однією з найкращих громадських убиралень Києва. Пані Оксана за нього отримала приз – наліпку. Папір, сушарки, мило, дизайнерське дзеркало, інклюзивний туалет і навіть автентичний шматок стіни 1902 року, а головне – репутація найкращого місця для селфі.

Відео В Україні обрали найкращі громадські туалети

У столиці провели конкурс на громадську вбиральню-взірець. Звання найкращих дали одразу кільком установам із туалетами, серед них - театр, парк, ресторан, і навіть КМДА. Які на вигляд туалети з відзнаками та більшість громадських нужників – у сюжеті ТСН.  

В Україні обрали найкращі громадські туалети

Іще одна наліпка дістається громадському туалету в парку Наталка на Оболоні. "Хоч у нас черга стоїть завжди 20 людей на вулиці, ми кожні 10 хвилин заходимо по кабінках і завжди в нас чисто", - кажуть там. У вбиральні є навіть бойлери, щоби завжди була тепла вода. Влітку від клієнтів у туалеті немає відбою – особливо мамам комфортно замінювати підгузки малюкам. За день заходять до 6 тисяч людей. Відвідувачі відмічають ще й безкоштовність цієї вбиральні.

Чого не скажеш про залізничний вокзал – місце, де Київ зустрічає гостей. Туалет тут коштує 6 гривень, папір на вході, мило є, вода холодна, але чисто. Для тих, хто не бажає платити, безкоштовну вбиральню треба шукати в підвалі – там вже немає мила,  неприбрано і часто зачинено. Хоча проти фото, які пасажири викладають з електричок, то й безкоштовний вокзальний нужник – просто палац.

У центральному столичному парку про вбиральню-переможницю можна лише мріяти – тут за 4 гривні папір один на всіх і холодна вода. На Троєщинському базарі ціни менші – 3 гривні, але замість кнопки зливний бачок на мотузці. Організатори конкурсу в Києві певні, що їхнє змагання за найкращу вбиральню буде заохочувати аутсайдерів до покращення умов.

Кореспондентка ТСН Наталія Гончарова

Themes
ICO