Ukraine

Напередодні перемир'я ворожий снайпер убив двох українських захисників

Донбас
Донбас 5 канал

Спочатку поранення зазнав боєць Джерелейко, під час його евакуації снайпер поцілив у командира роти Бардалима

Два військовослужбовці загинули, ще троє зазнали бойового травмування на Сході України за добу, що минула. Про це інформують в пресцентрі операції Об'єднаних сил. Бойовики 26 разів відкривали вогонь по позиціях українських оборонців. З них 11 разів із важкого озброєння.

Імена загиблих військовослужбовців оприлюднили в пресцентрі механізованої бригади імені Короля Данила, де і служили бійці. Це солдат Роман Джерелейко та старшина Олександр Бардалим. В них поцілив снайпер.

За даними бригади, спочатку поранення зазнав Джерелейко. Йому на допомогу прибув медик, який надав першу медичну допомогу, а також командир роти та командир взводу Бардалим, які намагалися евакуювати армійця.

Під час закріплення пораненого на ношах, снайпер поцілив вдруге - в старшину, який загинув на місці. Бійцям вдалося евакуювати Джерелейка, утім той помер у лікарні.

Роман Джерелейко 1988 року народження, народився на Хмельниччині. У бійця залишилася матір, батько, а також маленький син.

Олександр Бардалим - 1986 року народження. Родом із Черкащини. На війні з 2015-му. За 20 днів він мав звільнятися з лав ЗСУ. У армійця залишилася дружина та маленький син.

Football news:

The new Bundesliga season starts on September 18
Thomas Tuchel: Atalanta is pressing and scoring a lot. PSG must play carefully
Barcelona have agreed with Lautaro, but the transfer depends on the sale of Coutinho
Mourinho about the Amazon documentary: I don't like the feeling that I'm in Big brother
Aguero will not have time to recover for the match with Real Madrid
Marcelo will miss the rest of the season in La Liga due to an adductor muscle injury
Telephone Interview, disinfection of the rails, the ban lifts. We checked-antivirus measures in the NPL really work (well, almost)