Ukraine

Нардеп пояснив, чому Нацполіція не поспішає охороняти пасажирів Укрзалізниці

Нардеп пояснив, чому Нацполіція не поспішає охороняти пасажирів Укрзалізниці
Транспортна міліція не супроводжує потяги із 2012 року. Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Міністерство внутрішніх справ бореться за додаткові ресурси. Але коли громадяни не почуваються у безпеці в потягах, ультиматумів бути не може.

Гроші на це можна знайти, переглянувши статті витрат МВС, говорить Gazeta.ua народний депутат з "Голосу" Ярослав Юрчишин.

"Міністерство внутрішніх справ як адміністратор і розпорядник бюджетних коштів, які виділяють на більшість правоохоронних органів, бореться за додаткові ресурси. Ми не можемо стверджувати чи заперечувати те, що потрібні додаткові гроші на силовиків. Але невиконання поліцією своїх функцій чітко показує, хто зацікавлений у невирішенні питань до моменту, поки їм не нададуть додаткове фінансування. Але МВС займає деструктивну позицію. Замість вирішувати питання поставило ультиматум: нема коштів – нема безпеки для громадян у потягах".

Гроші можна знайти, якщо переглянути статті витрат відомства, вважає нардеп.

"МВС вимагає, а не просить. Є конструктивний підхід, коли поліція забезпечує безпеку у тих можливостях, які є. І говорить: ми б робили краще, патрулі були б більші, але для цього потрібні додаткові кошти, ось розрахунки. Якби це все було на фоні того, що по інших статтях нема перевитрат, нема питань до тендерів. А так - хай громадяни страждають, допоки нам не виділять суму, яку ми вимагаємо".

"Нацполіції не довіряють 58% громадян. Це доказ того, що реформа правоохоронних органів, яку шостий рік адмініструє міністр Аваков, іде не в тому напрямку. Замість підвищення довіри маємо падіння. Зараз воно критичне. Якщо більша частина суспільства не довіряє правоохоронним органам, значить вони не справляються зі своєю функцією. Найбільше відповідальності на Авакову та Зеленському. Президент мав уже кілька можливостей поміняти міністра, який довів правоохоронні органи до такого рівня недовіри. І не зробив цього. Відповідальність лежить і на парламентській більшості, яка кілька разів могла поміняти міністра. Зараз відповідальність лягає і на людей, які у процесі адміністрування МВС і Національної поліції".

У потязі сполученням "Київ — Маріуполь" вночі 31 липня невідомий без одягу вдерся в купе до Анастасії Лугової, яка їхала з 7-річним сином. Побив її та намагався зґвалтувати. Жінка кликала на допомогу. Її захистила провідниця сусіднього вагону. У Києві нападника затримали, взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Ним виявися три судимий Віталій Рудзько. Транспортна міліція не супроводжує потяги із 2012 року.

"УЗ тривалий час намагається залучити представників поліції для забезпечення громадського порядку в потягах. Силовики ж наполягають, щоб такі послуги надавалися платно. Це додаткові 250 мільйонів гривень щороку", - пише член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко.

Football news:

It's time to learn the names of new Borussia heroes. Now there are 17-year-old boys making goals
Paulo Fonseca: it's Important to bring Smalling back to Roma. We have only 3 Central defenders
Arteta about 2:1 with West ham: Arsenal made life difficult for themselves with losses, but they fought and believed in victory
Palace midfielder Townsend: Could have beaten Manchester United with a bigger difference. We had moments
Philippe Coutinho: I am motivated and I want to work hard to make everything work out well on the pitch
Torres on Chelsea: I Thought I could remain a top player, but I was unstable. Although there were enough successes
Neville on the broken penalty against Manchester United: an Absolute disgrace