Ukraine

Нардепи заплуталися, чи обговорювали питання локдауна

Ярослав Железняк, Facebook

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що питання можливого локдауна на нараді керівництва парламенту, уряду і лідерів фракцій у суботу не обговорювалося, а за словами нардепа від "Голосу" Ярослава Железняка, це питання "обговорювали, навіть графіки бачили".

Джерело: Арахамія у коментарі журналістам, повідомляє "Інтерфакс-Україна", Железняк у Telegram

Дослівно Арахамія: "Питання про локдаун взагалі не обговорювали".

Деталі: За словами Арахамії, наступного тижня Верховна Рада має намір заслухати доповідь міністра охорони здоров'я Максима Степанова про ефективність "карантину вихідного дня", щоб при необхідності скорегувати це рішення.

Водночас нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк стверджує, що на зустрічі питання локдауна обговорювали, і "тут без варіантів".

Дослівно Железняк: "По локдауну. Обговорювали, навіть графіки бачили. Є базовий сценарій, але все залежить від цифри хворих. Питання чутливе, тому конкретні дати нехай озвучать у Кабміні. Але виглядає так, що тут без варіантів".

Деталі: Железняк зазначив, що, можливо, у грудні будуть додані пленарні дні Верховної Ради. Як один із варіантів, можуть бути 2-3 пленарні тижні поспіль.

Однак, за його словами, проблема в тому, що хворіють не тільки багато депутатів, а й більше 50-ти співробітників апарату Ради.

Football news:

Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017