logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Настя Каменських показала результати регулярних тренувань

Настя Каменських і Потап продовжують відпочивати в Мексиці, звідки регулярно діляться з шанувальниками яскравими знімками. На нових фото видно, що подружжя не тільки ніжаться на пляжі, але і займаються спортом.

На сторінці співачки в Instagram з'явилися фото, зроблені під час ранкового тренування. Настя позує в спортивних шортиках, короткому топі і яскравих кросівках.

"Доброго спортивне ранок! Спорт – вже давно невід'ємна частина мого життя. Навіть в найбільш завантажені періоди я завжди знаходжу час на пробіжку, комплекс вправ, розтяжку, або на тренування в залі", – написала Каменських.

"І це правильно", "Ви дуже класна і спортивна, я беру з вас приклад", "Ідеальний ранок", "Ви розумниця, так тримати", – пишуть фанати під постом Насті.

Гортайте фотогалерею:

Themes
ICO