Ukraine

Названий найкращий спосіб висловити подяку своїм коханим

Психологи дали кілька порад для тих, хто хоче зміцнити свої романтичні стосунки. Результати їх дослідження показують, як краще висловити подяку коханим. І це дуже просто!

У дослідженні взяли участь 111 осіб, які були у відносинах в середньому 4,5 року. Середній вік учасників становив близько 27 років. Фахівці порівняли два типи вираження подяки. Один з них показував, наскільки чуйно одна людина реагує на потреби партнера, а інша, чого їй коштував прояв турботи і доброти.

Добровольці на прохання вчених вели щоденники протягом двох тижнів, а також провели кілька годин в лабораторії, спілкуючись на різні теми. Учасники мали приділити увагу якомусь приємному вчинку, який здійснив партнер, і висловити свою подяку. Відеозаписи оцінювали п'ять асистентів, які не були поінформовані про цілі дослідження.

Фахівці виявили, що найкращий спосіб виразити подяку – це похвалити чуйність коханої людини, наголосивши на тому, як вона реагувала на ваші потреби. За словами фахівців, "спасибі" має передавати те, що ви оцінили зусилля людини. Але тут головне не переборщити: акцентування уваги на труднощах та жертвах, на які довелося піти, може зменшити радість від подяки.

Названий найкращий спосіб висловити подяку своїм коханим - фото 432759

Football news:

Cavani scored 3 (2+1) points, coming on as a substitute in Manchester United's match with Southampton. He has 3 goals in 5 games in the Premier League
Solskjaer about the comeback against Southampton (3:2): Manchester United never give up - this is a feature of the club
Koeman about 4:0 with Osasuna: an Important win, I'm happy. Barcelona can't afford to lose any more
Milan have scored in 29 consecutive Serie A games. This is a repeat of the club record of 1973
Messi dedicated the goal to Maradona, showing a newells old boys t-shirt
Clarence Seedorf: if Barcelona sign Depay, so much the better for them. One of Europe's top talents
Maradona's doctor is under investigation for Diego's death. His home and clinic were searched