Ukraine

Не лише продавати, а й будувати нові: Малюська про в’язниці

Після продажу частини тюрем у Міністерстві юстиції планують розпочати проектування й будівництво нових та сучасних слідчих ізоляторів на околицях міст.

Про це міністр юстиції Денис Малюська розповів на своїй сторінці у Facebook. Він заявив, що продаж необхідний через великі затрати на утримання в’язниць, які не використовують.

Ключова цінність у цих об’єктах для інвесторів – можливість отримати великі земельні ділянки з уже підведеними інженерними мережами,
– зазначив Денис Малюська.

За його словами, продаж відбуватиметься у декілька етапів. Спочатку продадуть заморожені тюрми, які не використовують, потім оптимізують мережу існуючих в’язниць і виставлять на продаж ще деякі функціонуючі в’язниці. Після цього у Мін’юсті планують обрати міста, у яких слідчі ізолятори будуть виводитись із центральних частин міста у промзону, і розпочати будівництво нових слідчих ізоляторів на околицях.

Міністр зазначив, що перші лоти для продажу почнуть презентувати вже протягом декількох наступних тижнів. Потенційні покупці матимуть можливість їх оглянути. Про дати аукціонів повідомлятимуть окремо.

Football news:

Lampard on Havertz's hat-trick: a Great night for Kai. There will be many more like this
Lopetegui to Bayern: Sevilla are filled with desire. Preparing for the match with great hope
Spartak-2 coach Pilipchuk about 1:2 with Alania: sorry for the boys who fall under the arbitrariness of the judges
Havertz scored the 26th (18+8) point in 2020. Only Levandovsky, Messi and Ronaldo have more players in the top 5 leagues
Joau mariou is Interesting to Betis and Galatasaray. Inter are ready to sell the midfielder
Real Madrid defender Nacho is Interesting for Milan, Napoli and Roma
Dest will arrive in Barcelona today. Blaugrana has agreed a contract with him and will pay Ajax 20+5 million euros