Ukraine

Не очікував, що буде саме така реакція на призначення Луческу, – Суркіс

Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував негативну реакцію ультрас на призначення Мірчі Луческу головним тренером київської команди.

Суркіс не очікував такої реакції

Президент "Динамо" в інтерв'ю "Новое время" зізнався, що очікував напругу. Водночас Ігор Суркіс заявив, що не очікував на негативну реакцію ультрас. 

"Я скажу відверто: я не очікував, що буде саме така реакція. Я розумів, що буде напруга, однозначно. Але що буде таке напруга, я не міг собі уявити", – сказав президент "біло-синіх".

Він пояснив, що вболівальники хочуть результатів. Тому Суркіс негативно поставився до заяв ультрас, які готові терпіти невдачі з іншим тренером, аби тільки Луческу не очолював "Динамо".

Я вважаю, що вболівальники насамперед хочуть результатів своєї команди, а не того, що я від них почув: "Нехай буде сьоме-восьме місце, але тільки не Луческу". Це не професійна розмова. І як далі?,
– зазначив Суркіс.

Президент "Динамо" підкреслив, що з фанатами потрібно вступати в діалог, але ні в якому разі не повинно бути конфронтації.

"Так, вони мене можуть ображати, вони можуть писати на мене різні речі, але поки я президент футбольного клубу – я приймаю рішення і повинен робити все, щоб команда перемагала і завойовувала трофеї", – підсумував Суркіс.

Football news:

RFU - Barnaul Dynamo: for payments for Sobolev, you need to contact Spartak
Barcelona - Suarez: Thank you for these 6 years! Player moved to Atletico
18-year-old Spartak youth midfielder Shiltsov called up to the first team (Sport24)
Tottenham are ready to buy Skrinjar for 50 million euros. Inter demands 60
53-year-old Miura - the oldest player in the Japanese championship
Lampard on Havertz's hat-trick: a Great night for Kai. There will be many more like this
Lopetegui to Bayern: Sevilla are filled with desire. Preparing for the match with great hope