logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Необхідно відмовитись від державних пенсій, – Гнап пояснив, чому це необхідно

В Україні щороку кількість працездатного населення зменшується, а пенсіонерів стає все більше. Саме тому вони отримують копійки.

Таку думку в інтерв'ю 24 каналу озвучив журналіст Дмитро Гнап. Він вважає, що через це Україні потрібно відмовлятись від системи державних пенсій. 

"Соціальний податок – ЄСВ – витягує з нас дуже багато грошей. Держава не планує його зменшувати. Тобто, навантаження на підприємців і тих, хто працюють, збільшується. Пенсіонери від того більше не отримують. Отже, треба відмовлятися від цієї застарілої радянської системи пенсій, яка дуже вигідна будь-якій владі. Тому що коли ти платиш державні пенсії, ти даєш "подачку" людям", – зазначив Гнап.

Будь-яка влада використовує державні пенсії для того, щоб "тримати на гачку" насамперед малозахищені верстви населення: пенсіонерів, бюджетників, які стали пенсіонерами, тощо... Однак відмова від державних пенсій може викликати величезну хвилю обурення та спротиву,
– наголосив журналіст.

За його словами, у влади вже були ідеї провести аудит пенсійних виплат для того, щоб перевірити, скільки людей реально мають отримувати пенсії, і що відбувається із завищеними спеціальними пенсіями.

"Однак в парламенті ґвалт підняла опозиція – "Батьківщина", ОПЗЖ тощо. Тому що мінімум 10 – 12% пенсійного фонду використовується не за призначенням. Це і через "мертві душі", які отримують пенсію, і через людей, яким штучно призначають виплати – унікальним спеціалістам, державним службовцям, правоохоронцям", – додав він. 

У законі про державний бюджет на 2020 рік закладено, що мінімальна пенсія у 2020 році зросте з  1638 до 1769 гривень.

пенсії
Державний бюджет України на 2020 рік / Інфографіка 24 каналу

Themes
ICO