Ukraine

"Нікчемне рішення КСУ": "Слуга народу" запропонувала шляхи виходу з кризи

У пропрезидентській партії "Слуга народу" вважають, що рішення Конституційного суду про скасування декларування є провокаційним. Водночас воно призвело до кризи. Тому "слуги народу" запропонували варіанти виходу, з ситуації, що склалася.

Заява "Слуги народу" щодо рішення КСУ

Відповідну заяву "Слуга народу" оприлюднила у фейсбуці. У політсилі наголошують, що глибоку кризу в Україні спровокував власне нинішній склад КСУ.

Під загрозою знищення – практично вся антикорупційна інфраструктура держави. Є також проблеми з виконанням Україною зобов'язань перед Євросоюзом та нашою здатністю зберігати внутрішню стабільність. А це життєво важливо в умовах гібридного протистояння з Росією,
– зауважили у "Слузі народу".

За їхніми словами, така б ситуація не виникла, якби судді КСУ:

"Рішення КСУ щодо закону про запобігання корупції можна визнати тільки нікчемним. Це відвертий порятунок корупціонерів і повна руйнація довіри суспільства до конституційної юрисдикції", – кажуть "слуги народу".

Крім того, додають представники партії, на черзі у цих суддів – знищення Вищого антикорупційного суду. Очевидно, що таке рішення вже готують і вищезазначене є категорично неприпустимим.

Що задля вирішення ситуацію пропонують у "Слузі народу" 

У "Слузі народу" пропонують три шляхи виходу з кризи, яку спровокував теперішній склад Конституційного Суду:

Або Верховна Рада ухвалить справедливе та єдине логічне рішення, проголосувавши за запропонований пезидентом законопроєкт №4288 "Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства".

Перший шлях є нереалістичним з огляду на поведінку суддів протягом цього тижня. Другий шлях створює додаткові небезпеки для державності. Тож третій шлях виходу з кризи залишається безальтернативним,
– констатують у "Слузі народу".

Водночас тут закликали всіх відповідальних та проукраїнськи налаштованих нардепів згадати, що Верховна Рада вже ухвалювала політико-правові рішення для виходу з аналогічних криз. Тому просять парламентарів підтримати ініціативу президента та таким чином відновити довіру українців до конституційного судочинства.

Football news:

The hardest task: help choose the best attacking midfielder in history
Mourinho, Lampard, Solskjaer and Moyes claim the title of best coach of November in the Premier League
Brunu, Grealish, Chilwell, Heibjerg - among the contenders for the November best player award in the Premier League
Klopp-best coach of 2020, flick-2nd, Guardiola-3rd (ESPN)
The most beautiful football documentary, I think, was made about Leeds. We talked to the Director
Nice Vieira was dismissed from the post of coach
Neymar will extend his contract with PSG if the club sign Messi (Mundo Deportivo)