Ukraine

"Нікому не дамо руйнувати українську мову" – промова Порошенка на мітингу проти закону Бужанського (Відео)

Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

За словами лідера "ЄС" люди, які вийшли під стіни ВР, зупинили розгляд закону про мовний реванш

"Закон про мовний реванш". Так називав лідер "Європейської солідарності", п'ятий Президент Петро Порошенко запропонований до підтримки у Верховній Раді документ Максима Бужанського, інформує "5 канал".

Порошенко зазначив, що завдяки активістам удалося зупинити розгляд законопроєкту в сесійній залі. Раніше його планували розглядати на засіданні.

"Сьогодні ви вийшли сюди під стіни ВР і зупинили сьогоднішній розгляд закону про мовний реванш. І ми попереджаємо, що кожен раз, коли будуть пробувати руйнувати українську державність, коли ви будете пробувати руйнувати українську мову, ми точно нікому не дамо це зробити, бо будувати державу – це наш з вами святий обов'язок", – наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, на площі Конституції 16 липня розпочалася акція "Не чіпай мову". Активісти почали збиратися від восьмої ранку. Вони виступають проти законопроєкту нардепа від "Слуги народу" Максима Бужанського.

Football news:

Maurizio Sarri: Juve are happy to have won perhaps the most difficult championship in the history of Serie A
Aubameyang is close to extending his contract with Arsenal until 2023
Rodri: Hazard is one of the best players in the world
We hit the Manchester United check for Alexis Sanchez: one goal – 11 million euros, a minute of playing time-20 thousand
Pep Guardiola: if Manchester City want to win the Champions League, they need to improve their defensive performance
The Premier League clubs voted against 5 substitutions next season
City has fought back from UEFA and is ready to update: Pep has 300 million on transfers, Ferran Torres and ake have already been taken, and Coulibaly is on the way