Ukraine

Нобелівська премія за боротьбу з бідністю у світі: названо переможців

15 жовтня вручили Нобелівську премію за боротьбу з бідністю. У світі більше мільярда людей живуть у злиднях, тому питання бідності вважається одним із найболючіших для сучасного суспільства. Хто ж намагається змінити ситуацію та заслужив Нобеля – читайте далі.

Премію держбанку Швеції пам’яті Альфреда Нобеля у 2019 році отримали троє науковців, які розробили експериментальний підхід щодо подолання бідності в цілому світі. Про це йдеться на офіційному профілі премії в соцмережі Twitter.

“Премія державного банку Швеції за економічні науки в пам’ять Альфреда Нобеля була присуджена Абхіджиту Банерджі, Естеру Дуфло та Майклу Кремеру за “експериментальний підхід до подолання бідності у світі”, – йдеться в повідомленні.

"Дослідження з економіки, яке лавреати провели, значно покращило нашу здатність боротися з глобальною бідністю. Всього за 2 десятиліття їх новий підхід, який базується на експерименті, змінив економіку розвитку, яка зараз є процвітаючою областю досліджень", – пояснили у комітеті.

Football news:

Jota has 8 goals in his last 8 games for Liverpool
Powerful cyber attack on Manchester United: hackers blackmail, and the state threatens a fine (up to 18 million) for leaking data about fans
We want to get to know you better - please complete this questionnaire and tell us what other sports media you read!
Pavel Zanozin: At Utkin and Maslachenko was a bit of a strained relationship. Vasya became the editor-in-chief of NTV-Plus, there was jealousy
Messi, de Jong and Busquets - in Barcelona's bid for the match against Osasuna
Klopp on Wijnaldum: I want him to stay. But nothing has been decided yet, everything is possible
I didn't see the greatness of Maradona at all. But I can't stop thinking about it