Ukraine

Новий дудл від Google: пошуковик побажав українцям щасливої осені у 2020 році

Осіннє рівнодення у 2020 році припало на 22 вересня. Цієї доби почалася астрономічна осінь, а тривалість світлої та темної пори, тобто дня й ночі, одинакові. З цієї нагоди Google випустив зворушливий дудл.

Після осіннього рівнодення, до якого Google випустив новий дудл, тривалість дня – світлої частини доби – помітно зменшується, нагадує 24 канал.

Осінь
Осінь
Google побажав українцям щасливої осені у 2020 році / Скриншот

Чому Google привітав українців з осінню аж 22-го вересня, а не 1-го

Осінь, як усі знають, це одна з чотирьох пір року, яка міцно вкоренилася між літом та зимою. Якщо поглянути на календар, то бачимо, що осінь розпочинається з 1 вересня.

Але астрономи з цим посперечалися б. Адже астрономічна осінь починається якраз з осіннього рівнодення (22 – 23 вересня) і триває до зимового сонцестояння (21 – 22 грудня).

А ще є таке поняття як кліматична осінь. Але її початок та кінець певними датами не позначають. В Україні заведено вважати, що кліматична осінь розпочинається після переходу температури повітря через позначку 15 градусів униз.

До слова, у цей час для мешканців південної півкулі Землі настає весняне рівнодення. Там люди якраз відчувають потепління. Ну а українцям на нього ще доведеться зачекати – місяців шість.

Football news:

Alisson on van Dijk's injury: It was an optional action by Pickford, 100%
For public Masturbation, midfielder anjera El-Melali was sentenced to 18 months in prison on probation
We continue to collect the best team in history. Now the right-wing defenders of the
Ryan Giggs: It may be 15-20 years before the Manchester United title
Galaxy fired head coach Skelotto
Gattuso about 1:0 Sociedad: match depended, decide whether Napoli the task of advancing to the playoffs the Europa League more than half
The fall of the Portuguese, whom Cristiano put above himself. From Chelsea and Mercedes in 16-to viewing in Kuban and term for drugs