logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Обиватель обирає карикатури на моральних лідерів, щоб висміяти ідею лідерства як таку

Зображення: uk.play-azlab.com - Обиватель обирає карикатури на моральних лідерів, щоб висміяти ідею лідерства як таку

Зображення: uk.play-azlab.com

Більшості абсолютно байдужі ці вузькопрофесійні ляпи, на кшталт оголошення про передачу в управління Дойчебану без тендеру. Фейсбук-політика по факту є екзотичним хобі, і помилково думати, що весь електорат нею займається.

Але головне, що залишається за кадром – що сучасна людина не шукає авторитетів ВЗАГАЛІ. Більше того, чим недолугіше поведінка тих, хто на верхах, тим комфортніше себе відчуває обиватель, адже впевнений, що саме він – довершене творіння, а те, що хтось інший опинився на керівних посадах, є просто випадковим непорозумінням чи чимось на кшталт.

Саме такі карикатури на моральних чи інтелектуальних лідерів обирає обиватель – щоб цим висміяти ідею лідерства як таку.

«Кращих не може бути, героїв не існує, мудреці насправді не мудрі» – свято вірить обиватель, і на місце кращих, героїв та мудреців натиском електоральної кнопки ставить посередності, негідників чи шарлатанів, а потім презентує це як доказ своєї віри.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Themes
ICO