Ukraine

Один із основних конкурентів Лукашенка на виборах, перестав виходити на зв'язок

Наголошується, що його штаб "незалежно від того, чи будуть Віктор та Едуард з нами, зробить важливу заяву щодо подальших дій" цієї п'ятниці.

Вранці 18 червня претендент на посаду президента Білорусі Віктор Бабаріко, якого також вважають одним із основних конкурентів Олександра Лукашенка на виборах, разом із сином повезли здавати підписані листи до виборчої комісії. Після цього вони обидва перестали виходити на зв'язок.

Про це повідомляє Telegram-канал штабу політика.

"Сьогодні вранці Едуард (син Бабаріко - ред.) та Віктор поїхали здавати чергову частину підписів, наданих вами. Зараз вони не виходять на зв'язок, телефони не доступні", - йдеться у повідомленні штабу кандидата.

Наголошується, що штаб "незалежно від того, чи будуть Віктор та Едуард з нами, зробить важливу заяву щодо подальших дій" цієї п'ятниці.

Раніше повідомлялося, що чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко подав до Центральної виборчої комісії своєї країни документи на реєстрацію своєї ініціативної групи з висунення на вибори 2020 року.

Цьогоріч президентські вибори у Білорусі призначено на 9 серпня. До слова, чинний глава країни Олександр Лукашенко перемагав у президентських перегонах в 1994, 2001, 2006, 2010 і 2015 роках.

Football news:

Sterling on the record for goals in a season: we Want to win the Champions League and the FA Cup, otherwise they won't mean anything
Sheffield will finish the Premier League season without defeats from clubs from London. 22 points in 10 games and 5 home wins
Bonucci on Juve's draw with Atalanta: We must look at the result. This is how Championships are won
Sterling surpassed Yaya Toure to become Manchester City's 2nd goalscorer in the history of the Premier League
Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play