Ukraine

Офіс генпрокурора викрив мільйонні несплати податків під час продажу масок за кордон

Фото з відкритих джерел

Наразі підприємиця сплатила всі податки

Український підприємець ухилився від сплати податків за продаж масок за кордон на суму понад 8 млн гривень. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора, передає "Радіо Свобода".

У відомстві розповіли, що жінка продала китайському бізнесмену понад 300 тисяч масок та респіраторів, які надалі були експортовані до Іспанії. 

"Підприємець вказувала у фінансово-господарській документації занижену ціну, внаслідок чого не відобразила у податковій декларації суму коштів фактично отриманого чистого оподаткованого доходу. Завдяки принциповій позиції прокурорів Офісу генерального прокурора та вжитим заходам під час досудового розслідування підприємець сплатила до державного бюджету понад 3 млн грн єдиного податку. Також підприємство-виробник цих масок сплатило понад 5 млн грн податку на прибуток", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ОГП направив до суду клопотання щодо звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку зі сплатою податків та відшкодуванням шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою.

Нагадаємо, в Україні з 21 листопада почали діяти нові санкції за порушення карантину у вигляді штрафів. Порушникам протиепідемічних обмежень загрожує штраф до 255 гривень.

Football news:

You can also hand over tickets for Euro and return the money (if the matches are postponed in March, everything will burn out). Instructions
Mark Clattenburg: Klopp knows what he's doing, he's incredibly smart. Jurgen is bad at losing, he and Ferguson have more in common than he realizes
Alex Ferguson: Rooney has had a fantastic career. I hope he can be a coach
A Bundesliga club cannot be bought. But Volkswagen was able to
Midfielder Bayer Amiri was called a fucking Afghan. After the match, the Union player apologized
Ozil and Arsenal have agreed to terminate their contract. He will complete the move to Fenerbahce at the weekend
Klopp on Bruno: Outstanding player, leader. Good transfer for Manchester United, unfortunately