Ukraine

Окупаційна влада Криму кидає за грати кримських татар під виглядом боротьби з тероризмом - Джапарова

Окупаційна влада Криму кидає за грати кримських татар під виглядом боротьби з тероризмом - Джапарова
Фото: president.gov.ua

Окупаційна влада Криму під виглядом боротьби з тероризмом кидає за грати кримських татар.

Так, у ЮНЕСКО наголосили на важливості повного виконання рішень Виконавчої ради ЮНЕСКО щодо моніторингу організацією ситуації в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Так, 29 жовтня відбулася 11-та Інформаційна зустріч, присвячена ситуації у тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та міста Севастополь у сферах компетенції ЮНЕСКО, в якій взяла участь перша заступниця міністра закордонних справ України, Голова Національної комісії у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова.

"Вона окремо наголосила, що під приводом боротьби з тероризмом окупаційна влада кидає за грати невинних людей, серед яких більшість - кримські татари", - сказано у повідомленні.

Повідомляється, що перша заступниця міністра звернулася до ЮНЕСКО та її партнерів із закликом до продовження ефективного моніторингу ситуації в окупованій АРК, де права і свободи, культурна спадщина, інші цінності ЮНЕСКО знаходяться під загрозою внаслідок дій окупаційної влади. Відзначалося, що Україна і надалі робитиме все можливе для захисту культурної спадщини в окупованому Криму.

Джапарова поінформувала про ініціативу щодо створення Кримської платформи – нового формату консолідації міжнародних зусиль у відповідь на погіршення ситуації на окупованому півострові. Відзначена важливість залучення ЮНЕСКО до реалізації заходів в рамках Платформи, спрямованих на захист культурної спадщини, етнічного різноманіття, а також до заходів в інших сферах компетенції Організації.

Уряд Росії планує виділити понад 8 млрд рублів (близько $102 млн) на будівництво в окупованому Криму промислових установок з перетворення морської води на прісну. Так планують вирішити проблему її нестачі, повідомили в уряді РФ.

Це може створити ще більшу екологічну проблему для півострова.

Зараз ви читаєте новину «Окупаційна влада Криму кидає за грати кримських татар під виглядом боротьби з тероризмом - Джапарова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici