Ukraine

Ольга Куриленко розповіла, як почувається після подолання коронавірусу

Голлівудська акторка українського походження Ольга Куриленко поділилась з прихильниками новим дописом. Зірка, яка одужала після інфікування коронавірусом, розповіла, що почувається добре.

На інстаграм-сторінці Ольга Куриленко опублікувала фото, на якому вона ніжилась на сонці. Зірка постала перед камерою у кепці та без будь-якого макіяжу. Вже у дописі акторка розповіла, що почувається добре. За час карантину Ольга Куриленко, мабуть, отримала чимало повідомлень від прихильників, тому поквапилась пояснити, що не буде щодня публікувати допис у мережі через зайнятість.

"Дякую за коментарі та побажання. У мене все добре. Я не можу кожен день публікувати дописи, оскільки маю дуже багато справ, а з дітьми, як ви знаєте, справ ще більше", – пояснила вона. 

Окрім цього, Ольга Куриленко вкотре закликала підписників носити медичні маски на вулиці та дотримуватись умов карантину. Сама акторка навіть після одужання покидає своє помешкання у Лондоні виключно в масці. 

"Будь ласка, якщо ви виходите за продуктами – одягайте маску на обличчя! Я досі одягаю маску, коли виходжу… Будь ласка. Якщо не для себе, то для інших. Адже це так легко", – наголосила Ольга Куриленко. 

Як раніше повідомляли журналісти LifeStyle 24, акторка Ольга Куриленко самоізолювалась у своєму помешканні в Лондоні з сином та його нянею. Після позитивного тесту на COVID-19 вона мала консультацію з лікарями, які не наполягали на госпіталізації. Окрім цього, Ольга Куриленко розповіла, що приймала тільки вітаміни та пігулки для збивання температури. 

Вже наприкінці березня зірка розповіла, що почувається значно краще. Симптомів коронавірусу в неї вже не було, тому Ольга Куриленко активно розповідала прихильникам, як подолала COVID-19. Акторка пояснила, що її історія може надихнути інших на боротьбу з недугою. 

Football news:

Atalanta bought Pashalic from Chelsea for 15 million euros (Nikolo Skira)
Russia, Germany and Portugal qualify for the Champions League (Bild)
Barcelona will not buy Neymar for 175 million euros and will focus on the transfer of Lautaro
🔙 Spanish football will return for the second half of Rayo Albacete. The first one was played six months ago, when the match was stopped because of zozuli's insults
Ulreich doesn't want to be Bayern's third goalie. He can move to Schalke
Lionel Scaloni: Lautaro will get better playing with Messi. He has a great future, but we need to give everything we can
The reading player criticized Phil Neville: I was hurt by the words that the England team was used as a springboard