Ukraine

Оператора російського телеканалу не впустили в Україну і заборонили в’їзд на 3 роки – прикордонники

У Державній прикордонній службі України повідомили, що не пропустили на територію країни і заборонили в’їзд на три роки оператору російського телеканалу RT (російської державної телекомпанії, раніше відомої як Russia Today).

«Громадянин Російської Федерації слідував у нашу державу автомобілем. Для перетину кордону він обрав пункт пропуску «Кучурган», що в Одеській області. Чоловік заявляв, що планує транзитом проїхати з Молдови в Росію. Проте під час паспортного контролю стосовно росіянина спрацювала база даних. Як з’ясувалося, у прикордонників відносно нього вже була попередня інформація про незаконне відвідування ним окупованого його країною Криму. У ході додаткової перевірки співробітники Подільського загону також встановили, що в період окупації півострова дана особа потрапляла туди з території РФ авіаційним сполученням. В Криму чоловік проводив відеозйомки для телеканалу Russia Today», – повідомили у ДПСУ.

За даними прикордонників, офіційна причина трирічної заборони росіянинові на в’їзд в Україну – порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Днями Держприкордонслужба повідомила, що зафіксувала з початку року майже 7 тисяч порушень перетину лінії розмежування з окупованою частиною Донбасу та адмінкордону з окупованим Кримом.

ДПСУ нагадує, що в’їзд на тимчасово окуповані території та виїзд із них має відбуватися лише через визначені контрольні пункти.

Football news:

Barcelona will not let go in January. The goalkeeper is Interesting to Arsenal
At the beginning of the Atalanta more goals than matches in the start. We explain how he and Gasperini get used to each other
Ex - Liverpool defender Flanagan is close to a move to Poland's Jagiellonia
Rodgers on 2-0 with Southampton: Should have scored more. Leicester are 2nd in the Premier League
Real Madrid may call up Castilla's top scorer Hugo Duro due to Jovic's departure
Covid at Ruiz's. The midfielder will not play for Napoli against Juve in the Italian Super Cup
Lampard on Hudson-Odoi: Callum is in great shape and will definitely get playing time