Ukraine

Операція Orbital: Британія навчатиме українських військових ще три роки

Операція Orbital: Британія навчатиме українських військових ще три роки
Операція "ORBITAL" в Україні почалася 2015 року британськими фахівцями військової справи. Фото ЗСУ

Британське оборонне відомство подовжило термін спеціальної місії військового вишколу в Україні до березня 2023 року. За програмою тренувального курсу Міністерства оборони Великої Британії в Україні вже було підготовлено понад 17,5 тис. українських військових.

Здійснення операції "ORBITAL" в Україні було започатковане 2015 року британськими фахівцями військової справи. Це військово-тренувальна місія, в основу якої входить підготовка особового складу Збройних Сил України. Основна мета - підготовка українських військових до ведення бойових дій за різних умов та приведення наших підрозділів у відповідність до стандартів держав-членів НАТО.

Спочатку це були тренувальні курси з протимінної підготовки, надання медичної допомоги пораненим, бойові навички піхоти та логістичне забезпечення. Згодом тренувальний курс в Україні було розширено до тактики і прийомів протидії бронетехніці противника, антиснайперських операцій та планування артилерійської підготовки.

У 2018 році британське Міністерство оборони ще більше розширило програму цієї операції, скерувавши в Україну спеціальні групи інструкторів Королівського військово-морського флоту. Навчання будуть проводитись за чотирма напрямками: курс підготовки молодшого сержантського складу, курс розвідки, курс контр-снайперської боротьби та курс ведення бойових дій у нічний час.

З січня 2020 року почнуть упроваджувати перші дорожні карти, за якими українська армія переходитиме на стандарти НАТО. Дорожня карта стосуватиметься видів та окремих родів військ, тому що всі вони перебувають в абсолютно різних станах.

Зараз ви читаєте новину «Операція Orbital: Британія навчатиме українських військових ще три роки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Cristiano Ronaldo: I needed to score from a free kick to regain my confidence
After football, Buffon will return to school. He once faced prison for a false diploma
Ronaldo scored the first goal for Juventus from a free kick. There were 43 attempts
Ronaldo is the first in 59 years to score 25 goals for Juventus in Serie A in a single season
Sulscher on 5:2 with Bournemouth: I am happy with the energy of Manchester United and the goals scored. It was a match for the fans
Rashford on 5-2 with Bournemouth: it's Important to push on until the end of the season. Exciting time
⛔ This is the first League of Armenia was stopped because of dogovornjakah. Banned 5 clubs and 58 people (45-for life)