Ukraine

Описали здорову поведінку у стосунках

Описали здорову поведінку у стосунках
Перш за все, робіть назустріч кроки. Фото: pixabay

Психолог Катерина Гольцберг визначила секрети здорових відносин.

Вони допоможуть зберегти стосунки з партнером здоровими та щасливими, пише Cosmo.

Перш за все, робіть назустріч кроки.Потрібно вміти оцінити свій вклад в стосунки. Наприклад, самостійно плануєш ваші вихідні й відпустки. А що в цей час робить партнер. Кожен у парі має зробити свої 5 кроків назустріч одне одному, а разом вже вийде 10. Часто трапляється, що всі 10 робить одна людина, поки інша стоїть на місці. Саме тому варто подумати, чи кожен рівноцінно вкладається у стосунки і що можна зробити, щоб змінити цю ситуацію.

Також треба довіряти та вчити цьому одне одного. Якщо просиш показати телефон, щоб знати з ким переписується партнер. Або ще гірше — потай самостійно читаєш всі смс і моніториш фейсбук і телеграм. Це ознака того, що довіри немає.

Домовляйтеся "на березі". Ще до того, як жити довго й щасливо разом, перевірте наскільки близькі ваші з партнером цінності. Чи сходяться ваші поняття про те, як мають розвиватися стосунки. Щиро поділися з ним тим, що для тебе прийнятно, а що ні. Треба домовлятися про правила взаємодії вже. Казати відкрито про те, що не любиш готувати сніданки й терпіти не можеш розкиданих шкарпеток. Якщо щось в діях вже напружує, то далі буде тільки гірше.

Також слід уникати залежності, зокрема, фінансової.

Є 3 важливі секрети стосунків, завдяки яким любов може жити вічно. Фахівці опитали закоханих людей похилого віку, а також проаналізували дослідження психологів, пише Cosmo.Одним з них є спільні цінності. Одна літня американська пара розповіла, що підтримувати "хімію" протягом 40 років їм допомагають спільні цінності. Перш за все – чесність.

Football news:

Neymar: Thank God for the charisma. I have a gift to be different from the rest
Wayne Rooney: It's time to lead the younger generation. I had a great career
Lineker on Rooney: One of our greatest players. England would have won Euro 2004 had he not been injured
Chelsea will give Drinkwater the third rent - Kasimpasa. He has not played since February
Neymar: I became an icon and idol in football. Courage is my main advantage
Ole Gunnar Solskjaer: Liverpool want to beat everyone. Manchester United knows that they can beat anyone
Messi missed today's Barca training session