Ukraine

Опублікували проєкт військового бюджету США на 2021 рік: Україні дають більше, ніж обіцяли

У Конгресі США 7 липня оприлюднили проєкт військового бюджету на 2021 фінансовий рік (у США він почнеться з 1 жовтня). Мовиться про суму у 694,6 мільярда доларів. Передбачили у ньому й військову допомогу для України, обсяг якої навіть більший, ніж планувалося раніше.

694,6 мільярда – це більше, ніж закладали на 2020 (на 1,3 мільярда), і навіть більше, ніж просила адміністрація Трампа (на 3,7 мільярда). Відповідний документ опублікували на урядовому порталі США.

Куди США витратять "військові" 695 мільярдів

Основні статті витрат військового бюджету США у 2021

Цікаво, що проєкт бюджету передбачає наявність на військовій службі у США 1 мільйона 351 тисячі 500 людей, і ще 802 тисячі військовослужбовців перебуватимуть у резерві.

Скільки грошей передбачили для України

У січні 2020 у США говорили, що військова допомога Україні 2021 року не перевищить допомогу 2020 року. У червні Пентагон підтвердив, що мовитиметься про 250 мільйонів доларів.

А от у липневому проєкті бюджету вже заклали іншу суму – 275 мільйонів доларів. У пресрелізі, опублікованому на урядовому порталі, мовиться:

Бюджет
Бюджет
Військова допомога Україні від США у різні роки / Інфографіка 24 каналу

Football news:

Thomas Tuchel: If both legs were intact, you could have seen my 40-meter sprint
PSG saved Tuchel's pet: Choupo-moting got everyone for free, managed not to score from a centimetre, and now pulled Paris to the semi-finals of the Champions League
Gian Piero Gasperini: The worst part is that we were so close. I can only thank the guys
Neymar was the player of the match Atalanta-PSG. He gave an assist
ПС PSG suffered through the entire quarter-final and turned it over in 149 seconds. Lifted the Italian curse and went so far in the Champions League for the first time in 25 years
ПС PSG's pain was transformed into happiness: in three minutes, the suffering stars turned into celebrating kings
The club from Italy won't win the Champions League for the 10th year in a row. This is an anti-record