Ukraine

Особливості камер в iPhone 12

Розробники смартфона iPhone 12 стверджують, що новинка отримає надсучасну камеру з оновленими можливостями та неперевершеною якістю зйомки. Це стосується як уже випущених моделей Mini та Айфон 12, так і версій Pro і Pro Max.

  iPhone 12 отримає надсучасну камеру з оновленими можливостями
iPhone 12 отримає надсучасну камеру з оновленими можливостями

Фото та відео

Молодші моделі серії отримали ширококутний та надширококутний об'єктиви. В попередній моделі використовувалися аналогічні, але з гіршою апертурою. В 11 серії апертура складала f/1,8, а в новинці – f/1,6. Така особливість забезпечує більш якісну зйомку при недостатньому освітленні. Розробники стверджують, що нічний режим став на 27% якісніший. Тепер фотографувати можна навіть при світлі місяця – кадри дуже чіткі. Те ж саме стосується і відео.

Дуже часто приходиться знімати не лише при недостатній кількості освітлення, але і при його надлишку. В режимі Smart HDR всі засвітлені області коригуються автоматично, а всі необхідні деталі виділяються точніше.

Машинна система навчання запам'ятовує не лише людські обличчя, а й предмети, які знімаються частіше. Цим самим коригується баланс білого, яскравість, контрастність.

Селфі-камера також вражає. Вона отримала нові покращення та можливості:

• нічний режим;
• Deep Fusion;
• Smart HDR 3;
• можливість запису відео в форматі Dolby Vision.

Що стосується версій Про та Про Макс, їх можливості ще більш вражаючі. В першу чергу це пов'язано з наявністю сканера LiDAR.

Сканер LiDAR та його можливості

Технологія прийшла в смартфони з геодезії. Її суть полягає в використанні світлових хвиль. Спеціальний випромінювач випускає світлові хвилі, які відбиваються від предметів, а приймач отримує їх. На основі часу відповіді вимірюється відстань до об'єктів. Саме такий датчик отримають моделі Pro та Pro Max.

В фотографії це дозволить точно вимірювати відстань до предметів, щоб зробити фото більш детальним. Наприклад, очі, волосся та інші частини тіла на відзнятих кадрах бувають не досить чіткими. Сканер LiDAR дозволяє кожній частині тіла залишатися в фокусі.

При коректній роботі сканера прискорюється час фокусування на певних предметах. Особливо важливо це при нічній зйомці. Розробники нових смартфонів стверджують, що камера буде фокусуватися в 6 разів швидше.

Football news:

Real Madrid conceded 5 goals from penalties in the last 3 rounds of La Liga
Simeone Pro 1-0 with Valencia: They had the best goalkeeper. Atletico need to continue playing the same way
Salzburg scored 8 goals in the Austrian League match. Game with Lokomotiv on Tuesday
Juve have not won any of their three Serie A matches without Ronaldo
Scott Micromini: Pogba is misunderstood. This is an amazing player, his failures fanned
Andrea Pirlo: Ronaldo is an additional advantage, but Juve must play their own football without him
Inzaghi on the draw with Juve: we Could have won if Benevento had been smarter on the counterattack