Ukraine

Останній пасажир і 91 член екіпажу Diamond Princess покинули лайнер

КИЇВ. 27 лютого. УНН. Члени екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, що стояв на якорі в порту Йокогама через спалах нового коронавірусу на борту, почали висадку з корабля в четвер після того, як у них були підтверджені негативні результати тесту на вірус. Близько 240 осіб повинні зійти на берег в найближчі дні, з них 91 особа фактично покинула корабель в четвер, передає УНН з посиланням на NHK.

Також, згідно з China News, борт покинув останній пасажир.

Повідомляється, що 150 членів екіпажу висадять протягом декількох наступних днів. Після того, як вони покинуть корабель, їх помістять на карантин на 2 тижні.

За даними Міністерства охорони здоров'я, праці та соціального захисту, більшість членів екіпажу - іноземці. Члени екіпажу залишаться на карантині, зійшовши з корабля, оскільки вони контактували з пасажирами, які могли бути заражені вірусом.

Так, згідно з даними сервісу щодо відстежування поширення коронавірусу Центру системних досліджень Університету Джона Хопкінса, на лайнері зафіксовано 10 підтверджених випадків зараження коронавірусом і 4 - з летальним результатом.

Серед тих, що заразилися - двоє громадян України. За даними МЗС, їх стан здоров'я поліпшується.