Ukraine

Ожина: названі корисні властивості сезонної ягоди

Ожина покращує здоров'я травної системи, зміцнює імунітет і здоров'я серця. Вона допомагає доглядати за шкірою і зберігає зір.

Для кісток
Багатий склад ожини бере участь в підтримці здоров'я кісток. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки, а магній сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Вітамін D в ожині важливий для засвоєння білка і важливий для запобігання остеопорозу.

Для серця і судин
Магній і клітковина в ожині запобігають закорковуванню артерій і нормалізують кровообіг. Це знижує ризик інсульту і атеросклерозу. Магній допомагає регулювати кров'яний тиск і запобігає аритмії.

Для мозку і нервів
Вживання ожини покращує розумові здібності. З'єднання в ожині уповільнюють вікове зниження як рухової, так і когнітивної активності, покращують пам'ять і увагу. Марганець в ожині життєво важливий для роботи мозку. Дефіцит марганцю може привести до епілепсії. Ягода також здатна захистити клітини мозку від дегенерації.

Ожина: названі корисні властивості сезонної ягоди - фото 419496

Football news:

Liverpool will buy Jota for 41 million pounds. Wolverhampton will pay up to 13.5 million for Hoover
8 is Bavaria's favorite number. Now she beat Schalke: Gnabry scored a hat-trick, Sane scored 1+2, Lewandowski came up with an assist by rabona
Liverpool agreed a 5-year contract with Jota. The transfer amount could be 43 million euros
I left everything and went to the other side of the world for my favorite team. The heartwarming story of a Norwegian fan in love with Santos
Lewandowski scored in the 1st round of the Bundesliga in 7 seasons and repeated the championship record
Gnabry scored a hat-trick against Schalke
Lewandowski scored for Schalke in their 10th Bundesliga game in a row. This is a League record