logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Парламент ще не зробив все залежне від нього щодо легалізації бурштину – Разумков

КИЇВ. 9 грудня. УНН. Парламент ще не зробив все залежне від нього щодо легалізації видобутку бурштину. Про це заявив під час робочого візиту в Житомирі голова ВРУ Дмитро Разумков в ефірі одного із місцевих телеканалів, передає УНН.

"Парламент всього що від нього залежало ще не зробив, є ще ряд законопроектів пов’язаних саме з цим напрямком (говорить за легалізацію видобутку бурштину - ред.). Ці законопроекти стоять на наступному пленарному тижні. Ми зможемо їх розглядати - зможемо говорити про комплексну реформу. Вона буде стосуватися не лише видобутку бурштину, це і створення умов та залучення інвесторів", - зазначив Разумков.

За його словами, це буде залежати не лише від ВР, а й від Кабміну та місцевої влади.

Нагадаємо, Верховна рада України ухвалила у першому читанні законопроект №2240 щодо урегулювання питання видобутку бурштину.

Themes
ICO