Ukraine

Пенсіонерка перетворила оселю на звалище: у Дніпрі комунальники очистили квартиру десятиповерхівки від сміття

Мешканці десятиповерхівки скаржаться, що через сміття, яке зносить їхня сусідка до квартири, у будинку завелися таргани та щурі.

У Дніпрі залучили техніку та армію комунальників, аби захистити мешканців десятиповерхівки від нестерпного смороду, тарганів і щурів. Одна з мешканок будинку захарастила власну оселю сміттям і на жодні вмовляння прибрати його не реагувала.

Найцікавіше те, що операцію з очищення саме цієї квартири в Дніпрі проводять уже вдруге, йдеться в сюжеті

Квартиру жінки, яка позносила сміття в оселю, можна легко знайти із заплющеними очима - за нестерпним смородом. Сусіди скаржаться, що їм важко дихати.

"Запах іде по всьому під'їзду нестерпний. Але коли вона відчиняє двері на провітрювання, то стає ще гірше" , - говорить одна з мешканок будинку.

Торік цю оселю комунальники уже звільняли від сміття. Тоді мотлоху у трикімнатній квартирі було до стелі. Вивезли п’ятнадцять вантажівок.

"Вигребли - і ось буквально в той же день, як поїхали машини, вона повернулася - (у руках -ред.) вісім кульків", - поскаржилася сусідка Тамара Шестерякова.

Через цю квартиру у будинку водяться таргани та щури, розповідають сусіди.

"Таргани вже і у нас - на десятому поверсі! Говорити марно, вона все одно буде робити те, що їй треба", - зазначає Наталя Романченко, мешканка цього будинку.

Відео "Сміттєва королева": у Дніпрі задіяли техніку та комунальників, аби очистити квартиру 10-поверхівки

Екскаватори проти "сміттєвої королеви". У Дніпрі задіяли техніку та комунальників, аби захистити мешканців 10-поверхівки від нестерпного смороду та армії тарганів і щурів. Сусідка захарастила власну оселю сміттям і на жодні вмовляння прибрати його не реагувала. Найцікавіше те, що операцію з очищення саме цієї квартири в Дніпрі проводять уже вдруге. Що робитимуть далі - у сюжеті.

"Сміттєва королева": у Дніпрі задіяли техніку та комунальників, аби очистити квартиру 10-поверхівки

Комунальників пожильці сюди викликають удруге. Господиня оселі двері відчиняє, але примусовим прибиранням не задоволена.

В цій оселі за борги відрізані газ, світло та вода. Квартира не приватизована. Виселити господиню на вулицю закон не дозволяє, пояснюють комунальники. Примусово лікувати - теж.

"Механізму примусових заходів медичного характеру не існує. Законодавчо це ніяк не врегульовано. На жаль, іншого рішення як примусове звільнення квартири від мотлоху ми поки не бачимо", - зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Нині юристи готують звернення до суду. Однак на відшкодування витрат комунальників не варто розраховувати, бо ж єдиний прибуток жінки - пенсія.

Загалом людей, що перетворюють власні оселі на звалища, у Дніпрі, за приблизними підрахунками, сотня. 

Football news:

Bayern have scored 36 goals for the season in the Champions League. This is their record
Mueller came in 3rd place for goals scored in the knockout stages of the Champions League. Only Messi and Ronaldo have more
Messi beat Raul to 4th place in the Champions League
Barcelona conceded 4 goals per half in the Champions League for the first time in history
Messi is playing the 23rd match in the 1/4 final of the Champions League. This is a tournament record
Muller has scored 5 goals for Barcelona in 5 Champions League matches
Muller is playing his 113th match in the Champions League. This is a record among Germans