Ukraine

Переможець полетить у космос: унікальне реаліті-шоу запускають у США

Американська компанія Space Hero анонсувала реаліті-шоу з однойменною назвою – "Космічний герой". Його переможець зможе у 2023 році відвідати Міжнародну космічну станцію.

Організатори планують відібрати для проєкту кількох людей різних професій, які мріють про космос. Учасниками реаліті-шоу можуть бути не лише американці, повідомляє Deadline.

Обрана група проходитиме навчальні тренінги та випробування – перевірятимуть їх фізичні, ментальні та емоційні якості, які є важливими для астронавта.

Наразі компанія Space Hero веде переговори з NASA щодо потенційного партнерства щодо ініціатив STEM (наука, технології, інженерія, математика) на борту МКС.

Очікується, що переможець Space Hero відправиться у космос у 2023 році на ракеті SpaceX Dragon. Проте контракт на такий туристичний рейс поки ще офіційно не укладений.

Це стане новим етапом в індустрії розваг, ми вперше вийдемо за межі планети. Space Hero – це космос, відкритий для всіх, а не тільки для астронавтів або мільярдерів,
– наголосив Марті Помпадур, голова компанії.

Space Hero також співпрацює з Axiom Space – американською компанією, яка планує створити перші комерційні модулі МКС та першу міжнародну комерційну космічну станцію, а також здійснювати управління ними.

Football news:

Ramos about Clasico: Victory tastes like a triumph, because it is sourced in the stadium of eternal rivals
Pirlo about Ronaldo: No news. He passed the test, we will inform you if something changes
The contact between Casemiro and Messi in the Real Madrid penalty area was considered by VAR. The penalty was not awarded
Maguire Azpilicueta knocked the seizure of MMA: a penalty not given either on the pitch or after the OPTIONS check. Controversial, isn't it?
Neville on van de Beek at Manchester United: he's probably thinking: What am I doing here?
De Gea after 0-0 with Chelsea: Manchester United deserved more. The goalkeeper saved them
Lewandowski has scored every 37 minutes this Bundesliga season. He has 10 goals after 5 rounds