logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Перші випадки захворювання на коронавірус виявили в Європі, іще один – у США

У Франції заявили про перші два випадки захворювання на вірус 2019-nCoV, у США зафіксували другий випадок зараження.

Джерело: Daily Express, Голос Америки, Reuters

Деталі: Міністр охорони здоров'я Франції Аньєс Бузін заявив про перші два випадки зараження коронавірусом у Європі. Перший хворий знаходиться на лікуванні в Бордо, другого госпіталізували в Парижі.

У США підхопила вірус 60-річна жінка з Чикаго, штат Іллінойс. У грудні вона подорожувала до Китаю й відчула симптоми лише минулого тижня.

Перший випадок вірусу у США виявили у штаті Вашингтон. 30-річний чоловік повернувся з китайського міста Ухань, де стався спалах вірусу.

Водночас, перший випадок захворювання зафіксували у Непалі. Хворим виявився непальський студент, який навчається у Китаї. Він приїхав додому на канікули з міста Ухань.

Що передувало: Українські епідеміологи вже дослідили 3 випадки захворювань, де була підозра коронавірусу, два з них не підтвердилися, ще один досліджують.

Передісторія:

Themes
ICO