Ukraine

Після рішень Міненерго і Нацкомісії на користь Ахметова в Україні зросли ціни на електроенергію

Міненерго значно скоротило роботу атомних електростанцій.

Ціна купівлі-продажу електроенергії в середньому "на добу наперед" для підприємств, установ і бізнесу за 20 днів травня становить 1 349 грн/МВт*год без ПДВ. Це на 7,7% вище за такий же період у квітні та на 6,6% за квітень в цілому.

Про це повідомляють Наші гроші із посиланням на результати моніторингу ринку, який проводить ДП "Оператор ринку".

Зазначається, що ціни на РДН закладаються у вартість всіх товарів та послуг, які населення купує в магазинах чи інших закладах, а також у платежах всіх бізнес-структур та державних установ, а відтак теж включається у вартість їхніх послуг для населення.

Водночас вартість РДН в Україні значно вища ніж на біржах у європейських сусідів. Так, 23 травня зафіксували різницю у цінах в 6 разів (на користь європейців) між Бурштинським енергоостровом та Словаччиною. Зазначається, що квітневі ціни на електрику в Україні були приблизно у 2-3 рази вищими від європейських.

У травні Міненерго значно скоротило роботу атомних електростанцій, які виробляють найдешевшу електроенергію. Як повідомлялося, Кабмін готує зупинку блоків АЕС. Екснардеп Сергій Лещенко заявив, що рішення грає на користь Ріната Ахметова. На думку Сергія Лещенка, розроблено двоходову схему: "Енергоатом" рятує "ДТЕК", а держава вже рятує "Енергоатом". У такий спосіб "ДТЕК" Ахметова отримує допомогу від держав, але уникає долі "ПриватБанку", тобто націоналізації.

Football news:

Barca defender Miranda is of Interest to Borussia Gladbach, Juventus, Betis, Porto and PSV
Tataev was our best player in both games. The coach of mladá Boleslav on the own goals of Alexis
Gianni Infantino: I have Heard Interesting proposals about the salary ceiling, limiting the amount of transactions, creating a reserve Fund
Herta Darida's midfielder ran 14.65 km in the game against Borussia Dortmund. This is a Bundesliga record
Neuer on the action black Lives matter: We are tolerant, open to the world and there should be no barriers to this
Milan and Inter are monitoring Benfica defender Araujo
Russian defender Tata scored an own goal in the second match in a row for mladá Boleslav