Ukraine

Пів мільйона безробітних: які в них професії, освіта й вік

Пів мільйона безробітних: які в них професії, освіта й вік
Половина безробітних має вищу освіту. Фото: pixabay.com

1 липня на обліку в Державній службі зайнятості перебувало майже 518 тис. безробітних. Серед них 58% - жінки, 42% - чоловіки.

Половина безробітних мають вищу освіту. 33% - закінчили професійно-технічний навчальний заклад, а 17% - загальноосвітню школу. Молодь до 35 років становить третину безробітних. Інша третина - люди, яким від 35 до 44 років. Серед тих, кому понад 45 років - 40% безробітні, повідомляють у Державному центрі зайнятості.

З усіх безробітних 4% мали інвалідність, 2% - колишні учасники АТО, 1% - внутрішньо переміщені особи, 8% - люди, яким до пенсії за віком залишилося 10 і менше років, 1% - випускники навчальних закладів. Ці люди потребують додаткового сприяння в працевлаштуванні.

До звільнення 17% безробітних працювали у сфері торгівлі, 14% - у переробній промисловості, 13% - у держуправлінні, обороні та соцстрахуванні, 9% - у сільському, лісовому та рибному господарстві.

З початку карантину роботу знайшли 174 тис. українців, з них - 116 тис. безробітних. Найбільше людей пішли працювати у сільське господарство - 54% від усіх працевлаштованих, у переробну промисловість - 13% та 11% - у торгівлю.

Після послаблення карантинних обмежень відновлюється робота підприємств та організацій. Завдяки цьому в червні вдалося працевлаштувати 54 тисячі українців, що на третину більше, ніж у травні.

В Україні середня зарплата становить понад 10 тис. грн. У Києві роботодавці у середньому готові платити 15 тис. грн, свідчать дані Держстату.

Зараз ви читаєте новину «Пів мільйона безробітних: які в них професії, освіта й вік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Rafinha can move from Flamengo to Olympiacos
Jan Oblak: I wanted to fight Real Madrid and Barca until the end of the season. We failed to do so
Kapustka moved to Legia. The midfielder played 3 games for Leicester in 4 years and went on loan
Iker Casillas: Leaving Real Madrid was painful, but this is my home. Perez said: You should be here
Upamecano about PSG: This is the biggest club in France. We will give our all and try to win
Dembele was allowed to participate in the match with Bayern. He hasn't played since November
Porto signed Portuguese goalkeeper Ramos