Ukraine

Почали порівнювати з Чорнобилем, – українці з Бейруту розповіли деталі про потужний вибух

Потужний вибух прогримів у Бейруті, столиці Лівану. Загинули щонайменше 63 людей, відомо про понад 3 000 поранених. В МЗС повідомили, що наразі інформації про загиблих або потерпілих громадян України немає.

Українці, які живуть у столиці Лівану, розповіли, що там зараз відбувається, пише 24 канал.

Влада досі мовчить

Христина Маренкова, яка перебуває в Бейруті, наголосила, що влада Лівану досі не звернулася до народу. До того ж, немає жодних офіційних рекомендацій у зв'язку з вибухом, про це українка розповіла виданню "The Бабель".

Натомість посольство США, за словами жінки, вже звернулося до своїх громадян. Американців просять триматися якомога далі від епіцентру вибуху, аби не вдихати повітря звідти.


Водночас, як зауважила Маренкова, мешканці столиці вже почали порівнювати ситуацію з вибухом на Чорнобильській АЕС. Мовляв, у районі вибуху можуть бути якісь "хімічні випаровування".

Лікарні в столиці переповнені

Будинок Марини Томах, яка живе в Бейруті, розташований за 8 кілометрів від місця трагедії, на висоті 600 метрів. В ефірі одного з українських телеканалів вона розповіла: після вибуху там дещо обсипалася стіна, але ризику обвалу немає.

Вона пояснила, що найбільше постраждали будинки, розташовані у межах 5 кілометрів від порту: там вибиті вікна, зруйновані стелі. Влада поки не може оцінити реальну кількість жертв та потерпілих. Але поранених вже доводиться везти за межі міста, адже лікарні переповнені.

За її словами, місцеві мешканці називають різні причини, чому міг трапитися вибух. Серед версій – ізраїльська ракета, пожежа та загоряння хімічних речовин.

"Все почалося з пожежі, туди виїхала бригада. Досі незрозуміло, що з нею. Пожежна станція розташована близько до епіцентру подій, тобто звідти допомоги вже чекати не варто. Гасити приїжджають з інших міст", – розповіла вона.

Football news:

Juventus offers Khedira 3 million euros for breaking the contract. The German demands 6 million
Tottenham are ready to sell Voigt for 10 million euros and increase the offer for Skrinjar to 45 million
Bellerin on 1:3 with Liverpool: Arsenal could have drawn or won
Klopp on the leadership of Leicester, Liverpool and Everton after 3 rounds: who cares who is in the lead now? This is just the beginning
Olas on Depay and Aouar: those who do not have time to leave before October 2, will remain in Lyon
Liverpool pinned Arsenal: Robertson brought, but corrected, Jota scored the team's 400th goal in the Premier League under Klopp
Zhota about the 1st goal for Liverpool: an Incredible feeling. It's a pity the stadium wasn't full