Ukraine

Покер і нарди: майстерність сильніша за удачу

Як майстри нардів стали успішними покеристами та що об’єднує ці цікаві ігри.

Нарди виникли ще в Стародавньому Римі та досить швидко завоювали популярність у всьому світі. В них грали у хрестових походах, у покоях імператорів і воєначальників, а з плином часу дошка, фішки й кубики з'явилися мало не в кожному домі.

Як і покер, нарди вимагають від гравця знань математичної бази і вміння стратегічно мислити, тому чимало відомих покер-про приділяють їм величезну кількість свого часу.

Це і Ден Харрінгтон, автор відомих книг про основи покеру, і восьмиразовий володар браслетів WSOP Ерік Сайдел, який, до речі, входить до Залу слави покеру. Але найвідомішим любителем нард є "датський дог" Гас Хансен.

Якщо вірити чуткам, Гас є одним із найсильніших світових гравців у хайстейкс-нарди і свій основний капітал він отримав саме у приватних двобоях із багатіями.

Наприклад, французький нардист Жан-Філіп Рор стверджує, що в 2012 році Хансен виграв у нарди понад $2,5 мільйона всього за два дні! Кажуть, що тоді "жертвою" данця став російський олігарх.

Незважаючи на зовнішню простоту, нарди здатні принести покеристам справжнє задоволення від двобою з хорошим суперником. Недарма деякі покер-руми, як-от український рум PokerMatch, почали додавати до свого списку дисциплін цю чудову розвагу.

Якщо ви любите покер, то вам однозначно варто спробувати себе в нардах. Хто знає — можливо, саме ви станете наступним призером найпрестижніших світових турнірів з цієї гри!

Football news:

Premier League clubs could lose 586 million pounds if the entire season goes without fans. It will hit Arsenal and Manchester United the hardest
Solskjaer on Manchester United's defence: I'm confident in my players. Bailly and Maguire showed how well they Interact
Pjanic about Champions League: Barcelona wants to avenge 2-8 in Lisbon and prove it was an accident
Abreu on Suarez for Atletico Madrid: His adaptation will take 30 seconds after the meeting with Simeone
Messi - Suarez: you don't deserve this banishment, but I'm not surprised
Inter is Interested in the Pub. Schalke defender is being considered as a replacement for Skrinjar
Monaco have loaned midfielder Florentina to Benfica. They call him the Octopus