Ukraine

Польща на державних телеканалах покаже фільм про Голодомор в Україні

Стрічку знято на замовлення Канадсько-української фундації у співпраці з об’єднанням «Вавилон-13» - Польща на державних телеканалах покаже фільм про Голодомор в Україні

Стрічку знято на замовлення Канадсько-української фундації у співпраці з об’єднанням «Вавилон-13»

Державна телекомпанія Польщі TVP покаже цього тижня фільм українського режисера Андрія Ткача «Голод до правди». Про це повідомляє посольство України в Польщі у Facebook.

Зазначається, що 2 грудня фільм покажуть на основному державному телеканалі Польщі TVP1 о 23:10, 3 грудня стрічку покажуть на телеканалі TVP Dokument о 21:20, а 4 грудня ─ о 12:05.

Як відомо, у сюжеті фільму «Голод до правди» канадська журналістка Рея Клайман подорожує Україною у 1932 році та стає свідком початку штучного голоду. Вона одна з перших намагається донести світу правду про геноцид українського народу. Iсторія Клайман переплітається з сучасністю: з оповіддю про життя родини українського військового Сергія Глондаря, взятого в полон в бою під Дебальцевим і утримуваного РФ.

Варто зауважити, що стрічку знято на замовлення Канадсько-української фундації у співпраці з об’єднанням «Вавилон-13».

У фільми використано унікальні тривимірно оцифровані фото з альбомів Александра Вінербергера (чи не єдині, які збереглись з 1932-33 років), за музичного супроводу Джамали, ONUKA, ДахаБраха і Dakh Daughters.

Як повідомлялося 28 листопада, у Польщі вшанували пам'ять жертв Голодомору. В різних містах Польщі відбулися поминальні заходи у пам’ять про мільйони жертв Голодомору в Україні.

Football news:

Juventus have signed Switzerland U21 striker Lungoyi and returned him on loan to Lugano for 1.5 years
Milan leases Tomori from Chelsea with the right to buy for 28 million euros. Medical check-up-today
Borussia Gladbach signed Kone for 9 million euros. The prop will finish the season in Toulouse
We want Messi to stay until the end of his career, but first we will think about the club. Even the best player in history is no more important than Barca. Freisha about Leo
Wijnaldum on Liverpool: We have implementation issues and it's hard to explain
Real Madrid will play Getafe in La Liga on February 9. The match of the 1st round was postponed due to Madrid's relegation from the Spanish Cup
Monaco bought top scorer Brugge Diatt for 16 million euros