Ukraine

Політолог: радість щодо виходу Попова до другого туру - передчасна

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Ще не пораховані всі голоси, до другого туру виборів мера Києва можуть вийти і Попов, і Верещук, а за деякими екзит-полами - навіть Притула. Тому я не поділяю і не розумію ось цього дитячого тріумфування окремих користувачів соціальних мереж, простих громадян, які заявляють, що Попов проходить до другого туру. Про це в комментарі УНН розповів політолог Валентин Гайдай.

"Там по екзит-полам не суттєва різниця між Верещук, Поповим і Притулою. За деякими опитуваннями Притула третій, за деякими - він четвертий. Але це все несуттєво, це різниця - в статистичній похибці. Якби розрив був більше 5% - ми б могли про щось говорити. Тому я не поділяю і не розумію, ось цього дитячого тріумфування окремих користувачів соціальних мереж, простих громадян, які заявляють, що Попов проходить до другого туру.

По-перше, ще не проходить (Попов - ред.), а якщо і проходить, то підсумки другого туру вже визначені - це буде Кличко. Якби було так, що у Попова - 20% в першому турі, а у Кличка - 30%, тоще були б варіанти і приводи для радості. А так ці приводи я не розумію.

Також, цілком ймовірно, що може пройти і Верещук. Тим більше, що для пропрезидентської сили це було б важливо", - сказав він.

Нагадаємо, за словами Миколи Катеринчука, результат першого туру виборів мера в Києві буде залежати від того, хто і як рахує голоси. А все влаштовано аким чином, що вплив на ДВК і ТВК мають саме представники Кличка.

Також нагадаємо, Ірина Верещук заявила, що "0,5% відриву в екзит-полах - це не поразка".

Football news:

Pogba and Mctominay will not play with Southampton due to injuries
Jurgen Klopp: Maradona is the best player in my life. Meeting him was like meeting the Pope
Chalhanoglu will move to Manchester United as a free agent in the summer of 2021 (Christian Falk)
Benzema, Carvajal, Ramos and Valverde will not play with Alaves due to injuries
Ronaldo will not play against Benevento. Pirlo gave him a rest
Zidane on Real Madrid's downturns: Stability in football is the hardest thing to achieve. The problem is not in relation
Alaba's agent wants to start talks with Chelsea and PSG in January