logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Поліція Сумщини встановлює особу шахрая, що обдурив жительку Глухова

Майже шість тисяч гривень втратила довірлива жінка, повідомивши псевдо-оператору мобільного зв’язку запитувану ним інформацію. Поліція відкрила кримінальне провадження та розшукує афериста.

До Глухівського відділу поліції звернулась 31-річна жінка, яка повідомила, що стала жертвою шахрайства. Як з‘ясували працівники поліції, до неї зателефонував невідомий, представився оператором мобільного зв‘язку, і попередив, що номер її мобільного незабаром буде заблокований. Аби уникнути цього, зауважив співрозмовник, їй необхідно повідомити йому номери трьох останніх абонентів, кому вона телефонувала. Жінка повірила незнайомцю, і повідомила всю запитувану ним інформацію. А за деякий час на її телефон надійшло смс-повідомлення про… погодження кредиту. Правоохоронці встановили: шахрай, скориставшись особистими даними жінки, оформив не один, а три кредити на її ім‘я у різних інтеренет-банках. Загальний збиток, спричинений діями афериста, складає майже шість тисяч гривень.

В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та встановлюють місцезнаходження та особу зловмисника.

Правоохоронці знову застерігають громадян від зайвої довірливості та необережності. І нагадують: будь-яку інформацію, отриману від незнайомих чи малознайомих людей, слід ретельно перевіряти. В даному випадку громадянці, ледве вона почула про можливе блокування номеру телефону, потрібно було покласти слухавку та звернутися на «гарячу лінію» свого мобільного оператора і перевірити, чи й справді можлива така ситуація.

Поліцейські нагадують: маючи дані вашої sim-картки та знаючи про останні зроблені з неї дзвінки, шахраї дізнаються всю можливу інформацію про вас, і можуть скористатися цими знаннями у своїх цілях – взяти позику, оформити дороговартісну покупку тощо. Тож будьте уважними, і тоді вам не доведеться стати жертвою злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в:

Themes
ICO