Ukraine

Поліція Варшави затримала пів сотні людей під час ЛГБТ-акції

Поліція Варшави у суботу, 8 серпня, повідомила про затримання 48 осіб під час ЛГБТ-акції у польській столиці. Затримані намагалися перешкодити поліцейським арештувати учасника протесту, який розвішував веселкові прапори на статуї у Варшаві. Також затриманим закидають зневажливе ставлення до поліцейського та пошкодження автомобіля правоохоронців.

Учасники протесту оточили поліцейську машину в центрі Варшави, вигукуючи: "Ганьба, ганьба!". Таким чином вони намагалися зупинити автомобіль, у якому перебував затриманий активіст.

Члени антигомофобної групи Stop Bzdurom розповіли, що минулого тижня вони розвішували веселкові прапори на статуї Ісуса та інші пам'ятники в місті в рамках боротьби за права ЛГБТ-спільноти. Вони закликали до акції протесту у Варшаві 8 серпня.

Нагадаємо, у липні Єврокомісія відмовила у фінансуванні шести польським містам у рамках програми співпраці міст-побратимів. Раніше місцева влада цих міст ухвалила гомофобні резолюції.

Відео Під час інавгурації польського президента частина депутатів запротестувала проти його політики

Інавгурація з протестом: польський президент Анджей Дуда приніс у парламенті урочисту присягу і розпочав другу каденцію. Консервативного політика парламент зустрів не повним складом - більшість опозиції присягу президента проігнорувала на знак протесту. Втім, кілька депутатів залишилися, аби взяти участь в акціях. Одна парламентарка підняла банер з написом "клятвовідступник", а група лівих демонстративно тримала у руках польську Конституцію, котру, як вважають, порушує президент. Та одягнула маски у кольорах ЛГБТ-спільноти, дискримінацію якої гаряче підтримує Дуда. Напередодні у Польщі заарештували трьох ЛГБТ-активістів, які на знак протесту розмістили веселкові прапори на кількох пам'ятниках - зокрема, і на статуї Христа у Варшаві. Їх звинувачують в нарузі над пам'ятниками та образі почуттів вірян. Це передбачає штраф чи до двох років тюрми.     

Під час інавгурації польського президента частина депутатів запротестувала проти його політики

Football news:

Atletico are in talks with Arsenal to buy out Torreira
Kulusevski scored with the sixth touch and the first shot for Juve-this is crucial in the debut victory of coach Pirlo
Real Madrid was the first in La Liga to release 4 players born in the 2000s
Messi says goodbye to Vidal: I always thought you were a phenomenon. Our paths will cross again
Zidane about 0:0 with Sociedad: Real Madrid lost two points. Overall, we played well
Real Madrid have lost points in 1 La Liga game in 5 of the last 8 seasons as Champions
Andrea Pirlo: I don't want to just copy someone's ideas, I have my own