Ukraine

Поліція затримала киянина, який збував наркотики через Telegram (фото)

У молодика виявлено пакети з розфасованою речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс - Поліція затримала киянина, який збував наркотики через Telegram (фото)

У молодика виявлено пакети з розфасованою речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс

Фото: Прокуратура Києва

Столичні правоохоронці затримали 29-річного киянина, який займався збутом наркотичних речовин через Telegram шляхом здійснення «закладок» на території міста.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

Так, під час відпрацювання території Солом’янського району столиці було виявлено громадянина, у рюкзаку якого знаходилось п’ять поліетиленових пакетів з розфасованою речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс.

У подальшому у ході проведення невідкладного обшуку за місцем проживання останнього виявлено та вилучено 315 поліетиленових пакетів, ємкість з кристалоподібною речовиною білого кольору та паперові згортки з речовиною рослинного походження у висушеному стані. Також вилучено пристрій для вакуумування та упакування поліетиленових пакетів і ваги.

Вилучені речовини направлено на експертизу.

Після надходження висновку експерта буде вирішено питання щодо повідомлення громадянину про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 307 КК України.

Як повідомлялося, столичні правоохоронці виявили в автомобілі порушника речовини і обладнання для виготовлення наркотиків.

Football news:

Barcelona announced Suarez's move to Atletico
Barcelona will receive 2 million euros for the transfer of Suarez in the seasons when Atletico reaches the 1/4 finals of the Champions League
Chelsea's newcomers came off in the League Cup: Havertz scored a hat-trick (the first of his career), Chilwell an assist, Silva played an hour
Manchester United will lose 139.39 million pounds if the Premier League season is held without spectators - the most in the League
Ruediger - Barcelona's priority transfer target
Arsenal have won 6 matches in a row
Inter midfielder vesino is In talks with Napoli. He was offered to Zenit