Ukraine

Попри конфлікт між державами, Туреччина підтримала Францію у важкий час

Туреччина висловила свою підтримку Франції, яка за один день пережила дві терористичні атаки й підготовку до третьої. Це попри те, що дві держави нині перебувають у стані конфлікту через розбіжності в питаннях релігії.

Ми рішуче засуджуємо напад, здійснений сьогодні в церкві Нотр-Дам де Ніцца у Ніцці, Франція, мовиться в офіційному пресрелізі МЗС Туреччини.

Ми висловлюємо свої співчуття родичам тих, хто загинув внаслідок нападу, і бажаємо потерпілому якнайшвидшого одужання. Жодна причина не може виправдати вбивства людини чи насильство,
– заявили турецькі дипломати.

Там наголосили, що ті, хто планують жорстокі напади й убивства у священних місцях, не мають жодних релігійних, людяних чи моральних цінностей.

"Як країна, що бореться з тероризмом і втрачає своїх громадян через тероризм, ми наголошуємо, що ми солідарні з французами, особливо жителями Ніцци, проти тероризму й насильства", – заявили в МЗС Туреччини.

Також свою підтримку Франції висловив і прессекретар президента Туреччини Ібрагім Калин. Ще напередодні він засуджував владу Франції у своєму твіттері, а нині там же висловив співчуття французькою і назвав напад у базиліці огидним.

Тероризм не має релігії, мови чи кольору. Ми будемо рішуче й солідарно боротися проти всіх видів тероризму та екстремізму,
– заявив Ібрагім Калин.

Коротко про напади у Франції:

Чому це важливо?


Після того, як у Франції учень-мусульманин убив вчителя, між Францією і Туреччиною почався конфлікт. Тоді хлопець відрубав вчителю голову за жарти про Аллаха.

Влада Франції натомість почала заявляти про ісламізм і те, що йому не місце у Франції. На релігійні звинувачення відгукнулася Туреччина, президент якої Реджеп Ердоган заявив, що Еммануелю Макрону слід лікуватися від власної ненависті до мусульман.

Цього разу, схоже, напади теж мали релігійний характер. Втім Туреччина радить Франції не загострювати питання релігії і висловлює власні співчуття.

Football news:

Farewell to Maradona in Argentina: there were only relatives, buried next to their parents
Maradona was buried near Buenos Aires next to his parents
Mourinho on Maradona: We can find his football on Google, but we won't find Diego there. I miss him
Fabio Capello: against such a mediocre Real Madrid, Inter could have played better
Ibrahimovic met with the Swedish national team coach in Milan
Тот Tottenham midfielder Winks scored from 49 yards. This is the 3rd result in the Europa League, all - in this draw
This miss will hurt all men: Molde player missed from half a meter and drove into the bar