Ukraine

Попри вимогу про відвід, суддя Вовк продовжить слухати справу "офшорів Суркісів" - ПриватБанк

КИЇВ. 14 серпня. УНН. Сьогодні Печерський районний суд міста Києва продовжить розгляд справи щодо офшорних компаній братів Суркісів на 350 млн доларів США. Про це повідомили у пресслужбі ПриватБанку, передає УНН.

"Не зважаючи на нещодавню заяву ПриватБанку про відвід судді Сергія Вовка від розгляду цивільної справи №757/7499/17 і попри звернення ПриватБанку до НАБУ із заявою про вчинення суддею Вовком кримінального правопорушення щодо втручання у роботу автоматизованої системи розподілу справ, сьогодні Печерський районний суд міста Києва продовжить розгляд справи щодо офшорних компаній Суркісів на 350 млн доларів США", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що сьогодні о 15:20 юридичні представники ПриватБанку проведуть брифінг для ЗМІ перед будинком Печерського районного суду міста Києва за адресою: вулиця Володимирська, 15.

Нагадаємо, напередодні ПриватБанк звернувся до НАБУ щодо справи офшорів Суркісів і дій судді Вовка.

"У діях судді Печерського районного суду Києва Вовка вбачаються ознаки кримінальних злочинів, а саме: зловживання владою і втручання у роботу автоматизованої системи документообігу суду", - наголошував банк.

Про реакцію НАБУ на вказане звернення поки невідомо.

Також нагадаємо, за даними ЗМІ, аудитори Kroll "вирахували аферу Суркісів" з виведення з ПриватБанку 150 млн доларів. Вказується, що відбувалося це через 6 офшорних компаній, які сьогодні якраз і судяться в українських судах з держбанком.

Йдеться про Sofinam Investments, Lumil Investments, Berlini Commercial, Camerin Investments, Sunnex Investments і Tamplemon Investments, що афілійовані з братами Суркісами.

На розслідування Kroll вже відреагували у "Слузі народу". Там вважають, що правоохоронні органи повинні відкрити кримінальне провадження за фактом викладених у звіті Kroll "схем".

У протилежному випадку, парламентарі не виключають, що заслухають це питання на засіданні правоохоронного комітету.

Football news:

Conte on 4:3 with Fiorentina: impressed with Inter's attack. We didn't have enough balance, we paid for it
Zidane about 3:2 with Betis: real can get better and will. A difficult game, but we believed in winning until the end
Dest said goodbye to the Ajax players and will fly to Barcelona today (Gerard Romero)
Vidal made his debut for Inter in the match against Fiorentina
Barcelona will only consider Zinchenko if Firpo leaves
The referee after VAR for a foul on Jovic removed defender Betis Emerson
Lampard replaced Kepu, but got 0-3 from West Brom in the first half. Then Chelsea got together and gave a comeback of the weekend: only the pupils scored