Ukraine

Португалія заборонила поїздки всередині країни та встановила поліцейські КПП

spanПереміщення між понад 300 муніципалітетами Португалії було заборонено, щоб знизити ризик передачі коронавірусу під час національного свята Всіх Святих/span - Португалія заборонила поїздки всередині країни та встановила поліцейські КПП

Переміщення між понад 300 муніципалітетами Португалії було заборонено, щоб знизити ризик передачі коронавірусу під час національного свята Всіх Святих

Фото: Reuters

По всій території Португалії встановлені контрольно-пропускні пункти, щоб зупинити несанкціоновані поїздки протягом п'ятиденної заборони на пересування.

Про це повідомляє Reuters.

Заборона на поїздки почала діяти у п’ятницю з метою стримати поширення коронавірусу, оскільки кількість нових випадків захворювання в країні досягла рекордного рівня.

Переміщення між понад 300 муніципалітетами Португалії було заборонено, щоб знизити ризик передачі коронавірусу під час національного свята Всіх Святих, але є винятки, зокрема для тих, хто їде на роботу.

Зазначимо, у Португалії зареєстровано 137 272 випадків коронавірусу та 2 468 смертей. У п'ятницю число нових хворих збільшилося на 4 656, що є найвищим щоденним показником.

До слова, у світі за добу вперше виявили понад пів мільйона нових випадків Covid-19.

Загалом у світі, згідно з даними ВООЗ, зафіксовано 44 888 869 випадків Covid-19.

Як повідомлялося, в Україні за добу 29 жовтня коронавірусне захворювання підтвердили ще у 8312 людей. Також відомо, що одужали 3394 людини (у попередній день 2990), а 173  – померло від ускладнень (113).

Коронавірус в Україні

Загалом від початку пандемії станом на ранок 30 жовтня в країні, за офіційними даними, заразилися коронавірусом 378729 людей, одужали 155026 осіб, летальних випадків – 7041 особа.

Football news:

Fati became socio of Barca, but will not be able to vote in the next election
Jose Mourinho: some Tottenham players coming to visit LASK, Ludogorets, think they don't belong there
Pioli on 4:2 with Celtic: Milan did not lose their head at 0:2 and continued to play as a team
Messi will be at PSG next year. RMC Sport journalist on Barca forward
Suarez passed a negative test for coronavirus and will return to the General group of Atletico tomorrow
Chelsea are ready to sell Ruediger and Tomori in the winter. The German was Interested in Barcelona
Çalhanoğlu for 7 years has scored 18 goals from free-kicks. Only Messi (36) has more players in the top 5 European leagues