Ukraine

Потрібна команда, я волів би оточувати себе бюрократами у своїй сфері, - Притула про можливе мерство

Сергій Притула Фото з відкритих джерел

Притула наголосив, що для такого кроку потрібна професійна команда людей, а не учасники "Вар’яти-шоу"

Український телеведучий, актор та очільник "Вар'яти-шоу" Сергій Притула розповів, що обдумує питання стосовно можливості балотуватися на пост мера Києва. Про це шоумен повідомив у інтерв'ю "Радіо Свобода".

За словами Притули, для того, щоб претендувати на таку посаду, потрібно розуміти тонкощі співпраці з депутатським корпусом у Київраді.

"Давайте не плутати амбіції з реаліями. Питання треба розглядати набагато комплексніше. Без конструктивної більшості у Київраді ця посада перетворюється на посаду людини, яка ходить і перерізає стрічки на відкритті нової школи. Якщо вона відкриється. Тобто рипатися на такий високий пост, не розуміючи, як буде виглядати співпраця з депутатським корпусом у Київраді, то це, як мінімум, безвідповідально. Тому це питання потребує таких дуже серйозних роздумів", - пояснив шоумен. 

Сергій Притула зазначив, що наразі перебуває в ситуації, коли багато чого треба обдумати і зважити, перш ніж робити якісь кроки.

"Для цього походу (боротьби за мерське крісло - ред.) потрібна професійна команда, потрібна команда людей, на яких можна обпертися, на яких можна, звичайно, несучи повну відповідальність за їх дії, але не боятися делегувати на них частину повноважень. І бажано, щоб це була команда не учасників "Вар’яти-шоу", а команда профільних фахівців", - пояснив телеведучий. 

Водночас Притула наголосив, що хотів би оточувати себе людьми, "які є бюрократами кожен у своїй сфері діяльності". 

"Я саме мусово вживаю слово "бюрократ", тому що я дуже хотів би, щоб ми відходили від сприйняття цього слова і поняття у такому вигляді, як нам його залишили радянська політична система. Насправді бюрократи – це "кров" державного управління, це "м'ясо" державного управління, це ті, хто створює фундаменти, цементує їх у сенсі діяльності державних інституцій", - пояснив український актор.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула розповідав, що мерство для нього поки що "не пріоритетна історія", а в самого шоумена є багато важливіших справ, ніж "мірятись рейтингами".

Football news:

Nikita Kashaev: When Swedes learn about the statistics of coronavirus in Russia, their eyes pop out
Besiktas players got down on one knee, forming the initials of George Floyd
RB Leipzig considers Rasetsu as a replacement for Werner
Director of Bayer: the Future of Havertz has not yet been determined
Arsenal is ready to pay 25 million euros for 19-year-old Feyenoord midfielder Kekcu
Real were denied the transfer of Havertz for 80 million euros. Bayer wants 100 million (Bild)
Balotelli on skipping training: I'm still sick